Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó a kapcsolatotok az ellenkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó a kapcsolatotok az ellenkező nemmel?

Figyelt kérdés
Jól tudotk kommunikálni? Vannak,akiknek nehézséget okoz,ha az ellenkező nemmel kell bezsélni esetleg randira hívni..nektek megy?
2012. dec. 2. 00:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Tehát akkor igazából elég a hozzáálláson változatni. Próba szerencse,ha nem jön össze lesz másik ugye? Csak mi van akkor,ha utána is egy helyen maradunk pl. munkahely?
2012. dec. 2. 00:47
 12/23 anonim ***** válasza:

Pontosan. Munkahely pedig kicsit attól függ, hogy milyen a közeg, de általában nem szokott világháború lenni az ilyen dolgokból.

Ha bebukod lehet kicsit kínos lesz egy darabig de aztán úgyis lesz más ami foglalkoztat akár csak a nőt és az esetleges beavatottakat.

2012. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Xenophilius, kezdelek k*rvára utálni.
2012. dec. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
82%
csatlakozom a xeno... utalasi klubba
2012. dec. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Tudnátok mennyi oldalon volt antiklubbom :D


Demotiváló, jópár index fórum, az egyik FB-s klubbon belül is lett egy antipártom :D Igaz mindegyik helyen volt egy "támogató klub"-om is :D


Most annyi a változás, hogy ez utóbbi nem lesz.

2012. dec. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Aztán a támogatók is hamar megutáltak (Dementor), mikor rájöttek, hogy javíthatatlanul hatalmas idióta vagy.
2012. dec. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Hát igazából én kedves vagyok mindenkivel mégis sokan nem tudnak "hova" rakni. De jellemző, hogy kedvesek velem az ÉRETT pasik, és ez jól esik, úgyhogy nagy baj nincs..

L

2012. dec. 2. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem panaszkodom. Nem tartom magam olyan hú de különleges nőnek, de eddig, ha valaki megtetszett, annak általában én is tetszettem, nagyon kevés kivétel volt. Pedig semmi extrát nem csináltam, és még csak nagy melleim sincsenek, se sok pénzem (bár ez nem értem miért volt korábban felhozva).

És barátaim is bőven akadnak az ellenkező nemből, akikre bármikor számíthatok, és nem csak megdugni akarnak. Elég könnyen kommunikálok.

Legutóbb egyik barátnőm szalagavatóján volt egy vicces eset. Tetszik neki egy srác, akit én nem ismertem, de mivel ő nem mert odamenni hozzá, hogy táncoljon vele fogtam magam, még csak be se mutatkoztam, csak kedvesen ráköszöntem és mondtam, hogy szeretne vele valaki táncolni, nem bánná-e. A srác szegény olyan zavarba jött, pláne mikor megragadtam a karját, hogy ne keveredjen el a tömegben, alig mert a szemembe nézni. Nem volt túlzottan ellenére a dolog, szívesen keringőzött barátnőmmel is, velem is, meg még pár lánnyal a társaságból. Utána meg még odajött beszélgetni is.


Szóval az alaptétel: mély levegő, nyugodj meg, legyél kedves és kommunikatív.


22/n

2012. dec. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"csak könnyedén". Na ja mondani könnyű azt. Mint műtétek vagy fogorvos előtt a "nem fog fájni". Dehogynem fog.



16

Keto, Fagylaltos vagy Lepke? A liberál trió melyik tagja ért utol? :D

2012. dec. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
xenovalami te hulye vagy
2012. dec. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!