Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek középfokú végzettsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek középfokú végzettsége van és érettségije az miért nem kelendőbb a lányok körében?

Figyelt kérdés

Sok lány egyetemet végzett és ha megtudja hogy a pasi nem végzett egyetemet csak egy átlag szakmunkás már hagyja is ott köszönés nélkül.


Ez 2012


2012. dec. 2. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb egyetemen végeztem, de van egy csomó érettségizett barátom, aki szintén erről panaszkodik.


Szerintem egy lány elvárja, hogy egy férfi, akit szeret vele egy "színvonalon" legyen. A mi baráti társaságunkba azért tudtak sokkal nehezebben beilleszkedni az érettségizettek, mert amikor a vizsgaidőszak volt a téma, ők nem tudtak hozzászólni. És valahol érthető, hogy amíg vizsgaidőszak volt, mindenkit az izgatott, arról szeretett beszélni. Én tkp megértem azt a lányt, aki hasonló színvonalú srácot szeretne.


A dolog másik oldala viszont az, h ma már nagyon alacsony helyeken is osztanak diplomát. Néhány lány és fiú elképesztően buta. Diplomás létére.


Ráadásul több diplomás lány van, mint fiú. Ha sokáig válogatnak, egyedül fognak maradni.


Megoldás? Nem tudom.

2012. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem a papír számít, hanem hogy legyetek egy szellemi szinten.
2012. dec. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Diplomás nő vagyok, olyan helyen végeztem, ahol komolyan megválogatták a jelentkezőket. Amiről írsz kérdező, sajnos tényleg így van, és mint ahogy az első is írja sokan felül is értékelik a képességeiket, mert olyan szakon végeztek, amit gyakorlatilag már bárki el tud végezni. Nekem a volt barátomnak épp annyi végzettsége volt, mint neked. Számomra nem jelentett ez problémát, mert nagyon tájékozott és művelt volt. Neki sem jelentett ez gondot, mert bizony vannak férfiak, akik nehezen viselik, ha a párjának magasabb végzettsége van, esetleg intelligensebb. Olyan férfit én sem tudnék magam mellett elképzelni, aki, hát nem túl okos. Másik probléma még az lehet, ha a lány el is fogadja párjának a "csak" érettségizett partnert, a családja nem feltétlenül.
2012. dec. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Minden végzett munka és végzettség értékes!

Egyébként van aki direkt szakmunkasba megy, vagy sok erettsegizettnek nincs pénze főiskolára a mai nehéz világban. És? Attól meg a hozzáállást kell értékelni nem a papírt! Egy utcasepro is értékes munkát végez!

Azokat kell utalni akik csak el vannak a suliban hogy kapjanak csaladit.

2012. dec. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem a papír dönt máskülönben én is ismerek olyan embert ,akinek diploma van a kezében és mégis egy kőbunkó!Ép ésszel megáldott ember nem ez alapján dönt!
2012. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán számít a papír, de azért megmondom őszintén, én sem állnék le szakmunkással... nem azért, mert diplomám van, hanem mert átlagon felüli IQ-m, és egyszerűen van egy kulturális igényszintem.

De: ha a szakmunkás egyébként baromi intelligens, lehet vele kulturáltan beszélgetni és olvas könyveket, jár kiállításra, színházba, stb., akkor semmi gondom vele. Csak hát erre nagyon kicsi az esély...

Egyszerűen más kulturális közegben élünk, és ez részemről kizáró ok. Érettségizett, intelligens férfiakkal viszont szoktam ismerkedni.

2012. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!