Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az életem tönkre megy? Ha nincs több lelki erőm felállni?

Figyelt kérdés
Egy fiúval már rég szerelmi harco vívunk. ez a mással vagoyk de mást szeretek. a barátaim cserben hagytak. bulikba és piába folytom bánatom. néha a családom is kikészít. kolégista vagyok. ha haza megyek hozzám vágják hogy túl sokat bulizok és undorító hogy iszok. én nem mondok már senkinek semmit... csak érik bennem a sok rossz... tegnap megszöktem kolégiumból. a várost is elhagytam ... hajnalban vittek vissza... Nem tudom mit kezdjek az életemmel. a jegyeim olyan rosszak mint az életem. És a szerelem tönkre tesz. ez a se veled se nélküled, :( A szabadságom emgvonták , mert nem egnednek sehova semennyi időre többet ki kolibol pár hónapig.

2012. dec. 3. 14:50
1 2
 11/15 ASOT ***** válasza:
100%

Nézd meg az embereket, (lesz@rom h nem érdekel más:)) a legtöbben reggel elmennek dolgozni 6 -ra hazaérnek jobb esetben, arra van idejük h holnapra megfőzzék az ebédet a gyerekeknek , vagy maguknak mert egyedül vannak, odaraknak egy mosást, valamit vacsoráznak esetleg neteznek, aztán hulla fáradtan kidölnek az ágyba és ez így megy folyamatosan.

Fizetik a számlákat mert valahol élni kell...----azt hiszed egyik sem szakított még?? azt hiszed egyiket sem csalták még meg? azt hiszed mindnek szuper az élete?? Nem..sajnos nem az.


A másik fele még gyerek tanuló, végez a suliba vagy egyetem, a legtöbb nem dolgozik semmit, miért?? mert megteheti. Ha keseregnek akkro miért tehetik meg?? mert van rá idő és max csak az új iphone-ját kell elmennie megvenni.

ÉS az első dolga h felmegy a facebokra mert másra ugysem használja...

Ezeknek azt hiszed mind szuperszerelem az élete?? és mind kapcsolatban van boldogan?? nem!


Padlóra kerültél! ÉS még nagyon sokszor fogsz! Mert ez semmi ahhoz képest ami nehézség vár még rád az életben! Az emberek felkelnek és csinálják tovább mert nem érnek rá nyavajogni.

sajnos sok olyan ember van mint te. És sajnos egyikőtök sem fog hipp hopp megváltozni.


ÉS mielőtt azt hinnéd h ilyenkor a "jajj édesem kedves cicám babusom " lenne a helyes megolsás ahelyett, külső segítségre van szükséged, vagy egy karakán barátra aki ha elkezded neki mondani h takarodj hagyjál békén az bevisz a zuhany alá.

2012. dec. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

De amúgy hajlandó vagy tanácsot elfogadni, vagy csak panaszkodni akartál, és várod, hogy valaki egyetértsen veled?

Mert annak semmi értelme...

Ez a "kapcsolat" meg akkor sem indok semmire, a saját gyengeségedet ne is próbáld meg ezzel magyarázni. Persze, szar az ilyen, szomorkodj csak, nincs ezzel gond, de ha emiatt elhagyod magad, az csak és kizárólag a TE hibád, senki másé.

Sokan teljesítenek jól ennél ezerszer rosszabb körülmények között is, alkoholizálás meg egyebek nélkül.

2012. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

Ó gyermekem , nem kell neked pszichológus itt is van elég.

De Gyere mi közénk a HIT segít!

2012. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
2012. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nevetséges vissza olvasni a régi kérdéseket :D
2016. jún. 9. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!