Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harcolnál egy nőért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcolnál egy nőért?

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 21:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak ha érdemes.
2012. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nagyon különlegesnek kéne lennie. Másfél évig nem csináltam mást. :D
2012. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vok belé és van értelme akkor igen.
2012. dec. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 El Greco ***** válasza:
Attól függ,miért,kivel,és kiért.
2012. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Soha! Nem érdemlik meg!
2012. dec. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Solarian ***** válasza:
Attól függ mennyire fog meg.
2012. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Csak, ha védelemre szorul.
2012. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Soha. Még a világ legszebb, legaranyosabb, legnekem valóbb nőéért sem. Apja faszát neki! Vannak tipikusan olyan nők, akik ebben élik ki magukat,hogy a sok barom vérre megy miattuk, ettől érzik "khhülönlegesnek" magukat. Én nem pitiznék, nem alázkodnék meg, és nem versengenék senkiért. Én úgy vagyok vele,hogy ha akar valamit, akkor majd szól nekem, ha meg nem, akkor vigye az a másik seggnyalója és legyen boldog. HA én kellek neki, akkor azt el tudja dönteni az alapján,hogy ismer már annyira. Most nem fogok egy másik esélyes fazkalappal ezérrt cirkuszolni, főleg abban a tudatban, hogy állati sok jó nő van, igazán egyik sem tartozik a kihagyhatatlan kategoriába. Mindig minden alkalommal jön egy jobb, és mégjobb, és még az előzőeknél si sokkalta jobb. Akkor meg hálás vagyok, hogy nem csináltam hülyét magambol, a sokadik előző kevésbé jó miatt.
2012. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2012. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Harcoljon a fene!
2012. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!