Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk férfiak! Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Fiúk férfiak! Mit gondoltok arról, ha egy lány valamilyen küzdősportot, harcművészetet űz?

Figyelt kérdés

Mondjuk karate, taekwondo, kung fu, aikido...

Vagy ezek úgymond nem nőiesek? Én elég lányos vagyok, mindenki ledöbben, amikor megtudják, hogy küzdősportolok, és olyan furán néznek rám, pedig minden vagyok, csak agreszív nem. :D Szerintetek ez miért van? Ti mit gondoltok?


2012. dec. 5. 19:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
És Te, kérdező lány, mit gondolnál egy olyan pasiról, akit nem érdekelnek a sportok (de azért nincs elhízva)? Férfiatlannak tartanád?
2012. dec. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Hát, elég vékony vagyok, első ránézésre törékeny, szóval azzal nem hiszem, hogy gond lenne. :)

8-as: Hát, egy fiútól furcsállanám, ha semmilyen sport nem érdekelné, és nem is sportolt volna soha semmit. Talán nem tartanám férfiasnak, de ha megismerném, és a belső tulajdonságai jók, férfias, lovagias, akkor megváltozna a véleményem, valószínűleg nem érdekelne. :)

2012. dec. 5. 20:14
 13/21 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem ilyesztő, ha akarnak úgyis öszecsomagolnak, attól még nem lesz fizikai erőfölényed mert tudsz bánni a testeddel :))

De attól még jó pont hogy adsz magadra annyit, hogy sportolással tartod karban magad.

Ami ilyesztő az a bodybulder csajok, akiken több az izom mint egy súlyemelőn.

2012. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Kifejezetten vonzónak találom a sportoló nőket, mert ők jobban bírják az iramot. A küzdősportokhoz meg kell egyfajta rugalmasság ami néhány póznál előnnyel is járhat...

Szóval a legtöbb pasinak tetszik, csak azok ijednek meg akik magukat sem tartják elég férfiasnak.

Ha sportos csajom lenne akkor még büszkébb lennék magamra hogy ilyet fogtam ki.

2012. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
Volt egyszer egy ilyen lány, jó bordánrúgtam, aztán elbőgte magát, ennyi volt a véleményem. Bírtam, kemény volt egyébként. Ezek klassz lányok, szerethetőek, van bennük kitartás és még normális életmódjuk is van, így nem vénülnek olyan gyorsan mint a diszkóéletű fajtársaik.
2012. dec. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

hát én judo-ztam, amikor kiderült az új évfolyamom számára mindenki ledöbbent és úgy kezeltek mintha mindenkit meg tudnék verni ha akarok, sokszor viccelődtek vele h "de hát ő kemény úgyhogy vigyázz vele" - ezt persze fiúk :C nem sértésként fogtam fel, de azt vettem észre hogy nem is "prédaként" tekintenek rám, a többi lány meg kifejezetten elítélte, bár ehhez hozzátett nem túl nőies öltözködésem is és az én testem elég izmos volt, a nőies testen kicsit már túltett, mondták is hogy nem kéne ennyit "gyúrnom" mert túl izmos vagyok..:D

bár lány vagyok és fiúk véleményét kérdezted, de gondoltam leírom a tapasztalataim:) tehát nem jöttem be annyira a fiúknak:\

2012. dec. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 ktk312 ***** válasza:

Szerintem sexy ;) Nekem bejön, különleges lány, az aki küzdősportot csinál. Sose volt még dolgom ezzel a sporttal, de nagyon vonz, sajnos nincs rá lehetőségem, h végezzem.

17/f

2012. dec. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok, de válaszolok...

Közép suliban kung fuztam és igen bejött ez a fiúknak-mindig poénkodtak hogy vigyázzanak velem, mert kemény vagyok. A férfi osztályfőnököm is bírt, mert jó tanuló voltam, sportoltam és nagy szám volt mindig kiálltam a többiek mellett...

Most karatézok, de csak magam miatt. Gondolkodtam milyen sportot válasszak 2 gyerekes anyaként-a tánc zumba stb. messze áll tőlem...

2012. dec. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Munka miatt kötelező, amúgy ki sem néznék belőlem, hogy földre tudok küldeni mondjuk egy nagyobb darab férfit, de ez a helyzet :)


27/N

2013. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szimpatikusak, mert logikusabban gondolkodnak, higgadtabb a viselkedésük még akkor is, ha veszélyben vannak.
2014. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!