Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz irányba változtam? 16/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz irányba változtam? 16/L

Figyelt kérdés

Eddig teljesen biztos voltam benne, hogy a szüzességemet csak a házasság után fogom elveszíteni. (saját döntés)

Egy ideje viszont nagyon megváltozott a véleményem, most már úgy gondolom, hogy az életet élvezni kell, és mielőtt férjhez megyek, sok dolgot ki akarok próbálni, több fiúval szeretnék lefeküdni, nem csak eggyel. Meg nem is akarok jelenleg tartós kapcsolatot, valahogy taszít, bulizni, flörtölni sokkal élvezetesebb számomra!


Szerintetek pozitív vagy negatív irányba változott a gondolkodásmódom?

16/L


2012. dec. 5. 22:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen ok a dolog, kivéve, hogy "több fiúval is szeretnék lefeküdni, nem csak eggyel". Nem baj, ha nem vársz a házasságig, de miért kell így eltervezni, hogy te bizony több fiúval is ki akarod próbálni a szexet? Ha netán lesz egy nagy szerelmed, akkor csak azért fogod elhagyni/megcsalni, mert még nem feküdtél le mással? Ez butaság lenne!

Egyébként fog még változni a gondolkodásmódod, még most sem vagy "kész felnőtt". Persze, hogy 16 évesen még nem akarsz komoly kapcsolatot, elvégre fiatal vagy még, inkább bulizol, flörtölsz, ismerkedsz, ez így van rendjén.

2012. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én úgy látom,hogy te a végletek embere vagy.

Ha ugyanolyan végletet akarsz kialakítani mint a "csak akkor vesztem el ha férjhez megyek"-el akkor rosszul teszed.

Persze nyilván lesz több kapcsolatod mert ritka az,hogy minden jól működik,de ha te nem akarsz tartós kapcsolatot akkor mindenképpen tudasd is a másikkal..Gondolj arra,hogy milyen lenne ha olyan maradtál volna mint kisebb korodban és átb.sztak volna.

Ha mértékkel csinálod,nem ész annyira negatív irányba,de meg kell találni az egyensúlyt.

Szerintem neked csak most alakult ki a szexualitásod,kiéled majd magad és utána racionálisabban és kiegyensúlyozottabban fogsz gondolkodni . 18/F

2012. dec. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

"nem szeretném, ha egész életemben csak egy fiúval próbálnám ki a szexet." Ne aggódj manapság ez a veszély nem nagyon fenyeget senkit... :) de ne menj elébe meggondolatlanságoknak. Majd jön szépen minden magától, és ne is mondj igent mindenkinek aki le akar veled feküdni.. Meg majd rájössz, hogy egy egyéjszakásnál, sokkal jobb több éjszaka uyganahhoz a férfihoz bújni oda.. :)


#7-voltam

2012. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Negatívból lett még negatívabb. Az se jo ha a szexel a házasságig vársz, és az se jó ha sok emberrel akarsz dugni.


De hát te tudod. Én remélem hogy a sors távol tartja az efféle gondolkodású nőket tőlem.

2012. dec. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát ha azt rom, hogy megjött a józan eszed, lepontoztok... szóval szerintem pozitív. Megváltoztál, tombolnak a hormonok. Szerintem teljesen normális az, hogy élvezni akarod az életet.
2012. dec. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
TÚL pozitívba...
2012. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!