Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha egy lány bámul rám, mint borjú az új kapura?

Figyelt kérdés

Ha megmukkanok, akkor felkönyököl az asztalra, kezeivel megtámasztja az állát, és hatalmas szemekkel figyel.

De mindig ezvan és engem zavar. Mit csináljak h ne bámuljanak így a nők? :D



2012. dec. 6. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy csaj bamba mint egy borjú, Neked meg marha nagy a szád pont mint a bécsi kapu...

Bejössz neki, ennyire sügér senki nem lehet...

2012. dec. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

én is azt gondolom bejövök neki, legalábbis annak aki így les.

Csak az a baj beszari vagyok és félek megkérdezni hogy mi lenne ha....

2012. dec. 6. 08:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem megkérdezni kell, hanem beszélgetni. Nem rontunk ajtóstól a házba...

Beszélgetés, iszogatás, aztán jöhet a lényeg. De ez jön magától...


első voltam.

2012. dec. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Már bocsi, hogy ezt mondom, de hülye vagy! Szerintem a lány oda-vissza van érted, csak arra vár, hogy Te ezt észre vedd! Örülj neki, hogy felfigyelt rád!
2012. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is könyököltem már az asztalra. A fenébe is, lassan már csak kézzel-lábbal nem jelezgetek. De nehogy már én hívjam el. Amúgy meg ő is ugyan úgy bámul és még a szemei is csillognak. Lehet nem is tudja. Lassan ősz leszek, mire hajlandó lesz megkérdezni, hogy mit csinálok (mondjuk) szombaton du - este és nincs-e kedvem elmenni vele valahová (cukrászda vagy ilyesmi).
2012. dec. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
(ja én nő vagyok, de gondolom kivettétek #5)
2012. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!