Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves lány vagyok és sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves lány vagyok és sok fiúval csókolóztam már. Sokan azt elítélik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az, hogy olya 20fiúval csókolóztam már de senkivel se feküdtem még le.Nem is akarok mostanában mert még rá érek és várom a szerelmet.Egy páran mondták már hogy ha most ennyi fiúval csókolózok akkor mi lesz velem 3év múlva,mert mindenkivel le fogok feküdni.De szerintem ez nem így van.A 2 tök más.Ha elmegyek egy buliba és megtetszik egy srác akiknek én is és megcsókol akkor visszacsókolok.Szóval nem minden hülyegyerekkel, és tudom hogy késöbb is fogok tudni tartani ezt.

Tehát a lényeg, hogy szerintetek ez tényleg gáz?Én csak azt teszem ami akkor épp jól esik.

Köszike L/15


2009. aug. 19. 19:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gáz! Szerintem vegyél vissza, én soknak találom a 20-at. De te tudod..
2009. aug. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
én is 15 vagyok, és még sosem csókolóztam, de szerintem ez még mindig normálisabb, min hogy te 20-szal! Vagy kamuzol vagy tényleg egy szűzqrva vagy már bocsi
2009. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, mire eléred a 45 évet addigra töbszázzal fogsz csókolózni és vagy 20-30 al lefeküdni ha nem többel...
2009. aug. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hát pont ezt mondtam, a szex az más. De jólvan köszi a válaszokat, akkor szűzkurv@ vagyok. Ezentúl nem így csinálom.
2009. aug. 20. 13:02
 15/16 anonim ***** válasza:
hát az már elég sok, kavargassad csak minél tobbel majd elégeted a szád.
2013. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ha mindig azt tennénk ami jol esik a társadalmi normák teljesen felborulnának, már igy is eléggé felvannak borulva. Már igy is a normalitás, a szegyen meghalt jott helyette a szemét és a mocsok.
2013. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!