Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem adják meg a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem adják meg a lányok az esélyt?

Figyelt kérdés

Gyakran lehet olvasni a lányok panaszait a fiúkra. A panaszok oka általában a rossz választás. Én azt vettem észre, hogy az ilyen választások oka az, hogy a "futottak még" kategória nem a versenyt veszíti el, de még csak részt sem vehet rajta. A legtöbb lány észrevételem szerint meg sem kísérli megismerni a "nem első kategóriás srácoakt".

Ezalatt nem azt értem, hogy ők rondák vagy antiszociálisak lennének, csak nem olyan "melldöngetőek" vagy "dominánsak" mint az előnyben részesítettek.

Viszont, ha így van, akkor hogy lehet a teljes férfiállomány felett ítélkezni?


2012. dec. 6. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltesd a kérdést.

Már Darwin is megmondta: A gyenge elbukik. Az erős örökít.

Avagy az erősebb kutya...

És itt nem feltétlenül a fizikai erőre kell gondolni.

2012. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ez több annál. Ez a magyar butaság. Több srác egybehangzó véleménye szerint más országokban nekik is osztottak lapot és képesek voltak rá, hogy megnyerjék a lányokat.
2012. dec. 6. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan.Én voltam egy kisebb ideig külföldön,méghozzá Hollandiában,és ott a lányok sokkal nyitottabbak és értékelik ha valakinek tetszenek,sőt ha van valamiféle stílusod is akkor egyenesen bámul némelyik persze pozitív értelemben. :)
2012. dec. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Itthon már nem értékelik a "tetszést", egy születési jognak fogják fel. Örülök, hogy ezt megerősítetted.
2012. dec. 6. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ide is csak ezt tudom belinkelni, itt van a legjobban összeszedve: [link]
2012. dec. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!