Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Albérlőtársaim kiakadtak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albérlőtársaim kiakadtak, hogy együtt mentünk a barátommal fürdeni, igazuk van?

Figyelt kérdés

Albérletben lakom 2 másik lánnyal, akiket ismerek már 2 éve, csoporttársaim egyetemen, és elég jól kijövünk egymással, mondhatni barátnők vagyunk. Múltkor nálunk aludt a barátom (külön szobám van a lakáson belül) és együtt mentünk be fürdeni. Másnap mikor barátom elment, egyik lány odajött és mondta, hogy máskor "ne teregessem ki előttük a magánéletemet", hogy őket nem érdekli hogy mi a fürdőben dugunk, ők nem akarnak erről tudni. Az volt a baja hogy látták ahogy együtt mentünk be a fürdőbe, és szerinte ezzel az orruk alá dörgöltük a magánéletünket, és hogy ez nem rájuk tartozik, nem kívncsiak rá, csináljuk "diszkrétebben" máskor.

Megjegyzem annyi volt, hogy bementünk a fürdőbe, ott beültünk a kádba, nem volt semmiféle dugás, beszélgettünk kicsit, aztán kijöttünk (teljesen felöltözve szóval még ezzel se lehet bajuk) és bementünk a szobámba.


Most tényleg ilyen "erkölcstelen" dolog a pároddal fürdeni menni, ha más is van a lakásban? Mert ők ezt állítják...


2012. dec. 10. 20:20
1 2
 11/15 Laylah ***** válasza:
21%
Irigység, szexhiány, prűdség. Sz@rd le.
2012. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi, de nem az. Csak egyszerűen nem lenne gyomrom úgy használni egy közös mosdót, hogy tudom,hogy előtte mi ment ott( még ha nem is, az embernek, akkor is megfordul a fejében).

Egyetértek azon válaszlóval, aki írta, hogy ez egy közös helység, annak megfelelően kéne használni.

2012. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8%
miért mi olyan dolog folyhatott a fürdőben? leírta a kérdező, hogy nem szexeltek, de ha szexeltek volna akkor mi van? takarítani kell, nem szörnyülködni! albérletben laknak, lehet hogy a konyhaasztalon már 10233 csaj megfordult, az nem zavarná őket? szerintem csak helyén kellene kezelni a dolgokat, de úgy tűnik, hogy a lakótársaid még kislányok...
2012. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Persze, én is ezt írtam, kedves héhaver, hogy takarítson ki maga után és akkor semmi gond! Ez a minimum!
2012. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Még annyit tennék hozzá, hogy én sem örültem annak, amikor a lakótársunk csak úgy "odaszoktatta" a barátnőjét. Számomra is kínos lett volna, ha meglátom őt pl. egy szál semmiben, és valószínűleg ő sem örült volna. Az albérleti életnek szerintem pont ez a legkényesebb része, és lányok esetében talán még cikibb lehet alkalomadtán a helyzet. Még egyszer mondom: a fenti esetben nem feltétlenül az zavarhatta a lakótársakat, hogy mi történt vagy mi nem történt, hanem az, hogy esetleg kínos lehet azzal szembesülni, hogy ott tartózkodik egy vadidegen fiú, illetve hogy a magánéletetek ott zajlik a szemük előtt (nem feltétlenül a szexre gondolok, nem csak azt tartozik bele a magánéletbe).
2012. dec. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!