Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire utalhat, ha az exbarátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire utalhat, ha az exbarátnő fel-felemlegeti a múltat?

Figyelt kérdés
Hónapok óta most beszéltünk először hosszabban. A helyzet az, hogy neki van barátja már egy ideje, de mégis felemlegette nekem, ami köztünk volt anno. Mi lehet ennek az oka? Érez még valamit vagy ennyire tapintatlan?
2012. dec. 11. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még érez valamit. Nem biztos,hogy azért van azzal a fiúval mert szereti csak felejteni akar..téged. Saját tapasztalat.
2012. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És, ha direkt azért dobott engem, mert azzal összejött?
2012. dec. 11. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor is lehet hogy hiányzik neki az ami volt veled. Attól még érezhet irántad valamit.
2012. dec. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolom magától nem fogja mondani. Olyanokat mondott virágnyelven, hogy hódítsam meg. Nem tudom, hogy hülyeskedett-e vagy volt mögötte komolyság.
2012. dec. 13. 10:31
 5/10 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok csak nálunk a pasim emlegeti fel folyton az exét. Akárhol járunk, akármit csinálunk akármiről beszélünk előbb utóbb mindenről az ex ugrik be neki és ezt fel is hozzá. Persze nem győz bocsánatot kérni, de ezzel nincs elintézve a dolog mert engem rettenetesen zavar! Ha nem sikerül leszoktatnom róla, biztosan szakítani fogok mert annak nincs értelme hogy az exe árnyékában éljek és mást se halljak mint azt, hogy ő így meg úgy...Szerintem egyébként azt jelenti, hogy nincs még túl rajta legtöbbször ez áll a dolgok mögött. Valahogy mélyen a szive, lelke mélyén még érez iránta valamit ne adj isten szereti!!

Persze az én párom tagadja, a viszonyitási alapra hivatkozik (amúgy sem értem mi a fenéért olyan fontos ez? Miért nem élheti az ember a saját életét mindenféle előzetes alap nélkül??) De ha neki jó akkor csinálja még egyenlőre tűrök és nyelek de ha egyszer kiborul a bili félek a kapcsolatnak is vége...

2012. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Te bizonyára nem olvastad el a kérdést, mert nem egy a két probléma.
2012. dec. 13. 11:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Elolvastam mégegyszer a kérdésed és látom már teljesen másra vonatkozik. De erről is van tapasztalatom.

Én ugyan nem tartom a kapcsolatot az exemmel, de ő próbálkozik és kb fél évente sikerül elérnie egy rövid kis beszélgetést nálam keretében persze első dolga felemlegetni a közös múltat. A téma kettőnk ügye. Persze a vége mindig az hogy vagy ő vagy én (esetleg közösen) kijelentjük, hogy ennek már semmi jelentősége hiszen a kapcsolat véget ért, az az idő elmúlt, a vonat elment stb...

De mégis beszélünk róla, ami szerintem amiatt lehet hogy valami nem világos neki, helyre akar tenni valamit a saját lelki megnyugvása érdekében vagy a jövőre vonatkozó konklúzió levonása okán. Semmiféle valós érzelem nincs a háttérben ez tuti.

Persze ettől nálatok még lehet, amit tehetsz az az hogy majd legközelebb ha felhozza rákérdezel, hogy ezt miért hozza fel! Mi a célja vele, bár ha újra össze akar jönni akkor azt szerintem észre lehet venni egy lányon. (meg fiukon is) De a legkönnyebben és legbiztosabban csak igy tudod kideriteni mi is a szándéka mert mi itt mind tippelgetünk, tutira nyilván csak ő tudja megmondani miért mondta.

2012. dec. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szólj rá, hogy beszéljen érthetően mondja meg mit akar mert nem vagy gondolatolvasó!
2012. dec. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez a ködösítés amúgy abból adódhat, hogy vissza akar jönni de nem meri tudtodra adni mert szégyelli hogy elhagyott egy másik miatt. Azt akarja hogy Te kérd meg hogy jöjjön vissza, hóditsd vissza.


Persze Te döntesz de sztem nem szép amit a leányzó csinál. Én biztosan kapásból elküldeném a fenébe, ha egyszer már eldobott téged most mit akar??? Egy kapcsolat nem átjáróház. Ugyanezzel rendeztem le az exemet is ló helyett szamár nem leszek.

2012. dec. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy lányon hogy lehet észrevenni? Szerintem nem dobná el a biztos kapcsolatát.
2012. dec. 13. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!