Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha súlyzós edzésné...

Mit tegyek, ha súlyzós edzésnél, nagyobb súlynál nyögnöm kell? Kicsit kellemetlen (lány)

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nyögj úgy mint egy gorilla, ha nem szereted, hogy netán erotikusan gondolnak rád az edzőtársaid.
2012. márc. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

azt meg hogy kell? :D

de nem egyfolytában ám, csak mikor már fáradok :S

2012. márc. 19. 22:37
 3/15 anonim ***** válasza:

szerintem az nem gáz :) súlyzóst edzést azért csinálunk, hogy a végletekig kifárasszuk magunkat, hogy meghaljunk. és ha az ember fárad, akkor nyög.ennyi :) legfeljebb a kis divatgyúrós meleg srácoknak lehet vele baja:


szal nyugi :)

2012. márc. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mély hangon :D Esetleg ismered Csubakkát, a wukit? Na, kb úgy.

Vagy próbáld meg halkra fogni, bár ha kicsi a terem, akkor mindegy.


Amúgy mekkora az a nagyobb súly? Mert ha elég nagy, befenyítheted vele, aki csúnyán néz :D

2012. márc. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

köszi :D


hát abbahagyni miatta nem fogom, csak néha hülye érzés


12 kg amúgy :D nem nevet, most kezdem és csetvás vagyok :D vagyis az izmaim.. már amennyi van :D

2012. márc. 19. 22:56
 6/15 anonim ***** válasza:

Az, hogy kevés-e, attól függ, mit csinálsz vele :P egykezes bicepszre kezdő lánynak nem rossz, fekvenyomásnál vagy felhúzásnál meg tényleg nem sok. De nem ez a lényeg, hanem az, hogy még mindig az arcába tudod apparálni annak, aki kinevet :D


Neeem, nem kell ilyen agresszívnak lenni. Ha nem vagy idegesítő vagy hangos, senkit nem fog zavarni a nyögésed. Hacsak nem az erotikus visszhangoktól félsz ugye, de arra meg ott van a Csubakka-módszer.


Hajrá!

2012. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egykezezek, mert előtte már itthon csináltam kisebb súlyokkal, de nekem csak kisebbek vannak itthon... ezért is kezdem ott csinálni :)


köszi!

2012. márc. 19. 23:03
 8/15 anonim ***** válasza:
mit csinálsz 12 kilóval? próbálj csak lihegni akkor, amúgy nem értem ez miért gáz, gondolom ordítozni nem szoktál.
2012. márc. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ordítozni nem :DDD


köszi mindenkinek, el is teszem magam, mert reggel megyek :D jóéjt

2012. márc. 19. 23:03
 10/15 anonim ***** válasza:
bicepsz 12 kilóval? ne csináld már, fél év után járok 10-nél...
2012. márc. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!