Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megfog nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megfog nekem bocsajtani?

Figyelt kérdés
A brtnm occserol van szo(1 eve ismerem,NEM jarunk)...birjuk egymast,roviden es tomoren...es penteken voltam naluk akkor jol elvoltunk meg minden , es mult heten olyan hulyesegeket irogattam neki mert feltekeny voltam es ideges...szombaton durvult el a helyzet ..erre letiltatott facebookon..megjegyzem ilyen meg soha nem tortent..mindig kibekultunk max.3-4 nap utan.. es brtnm beszeltem webcamon probaltam tole bocsanatot kerni..es azt mondta hagyjam..ere kerdeztem ezert kell letiltatni..erre azt mondta ideges volt azert..utana megint h hagyjam..nem erdeklem meg ilyenek..de ez hulyeseg enis tudom..a brtnomet tobbszor megkertem probaljon segiteni ..de mindig ugyanazt mondja ( azt erzem nem akarja h kibekuljunk es vegig ezt akarta h vegre tavolodjunk el egymastol az occsevel) szoval nem teljes erejevel segit nekem..:S azt viszont elmondta h "osszeverekedett" a tesojaval a telefonon mivel h az occse kivancsi volt miket irogattam neki..h vegre kideruljon miert is vagyok ra feltekeny...mivel h szeretem,de ezt o nem tudta..nem tudom mostmar tudja-e ..lehet .mert allandoan kutakodik a uzeneteink kozott..brntm elmondasa szerint osszevesztek mert h o engem vedett..meg ilyenek..es amugy a labamon most gipsz vagy ugh nem nagyon tudok cselekedni semmit..de brtnm elmondta neki es o megkerdezte h tortent meg ilyesmi..akkor csak erdeklem..nem egy szokvanyos tortenet a mienk..hosszu lenne mindent elmondani de igyis eleg sokat irtam..szoval szerintetek hagyjam kicsit beken es varjak mire visszacsinalja a tiltast..vagy hivogassam es irjak neki amig megnem bocsajt..kicsit mar ugy erzem nagyon megalazkodom neki mert azert annyira nagyon nem bantottam emg..szoval teny h nem kellett volna azt a hulyeseget irnom, de az Istenert mindenki cselekszik meggondolatlanul..:(( mar nagyon megbantam..es nagyon hianyzik nekem.. ti mit gondoltok ?? elore is koszi minden valaszt..es bocsi a helyesirasi hibak miatt meg az ekezetek maitt.

2012. dec. 13. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

"A brtnm occserol van szo"

"roviden es tomoren..."



Ez Már egy kicsit túl Tömör...

2012. dec. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha esetleg érthetően írnál, tudnánk segíteni !
2012. dec. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem haygajd és csak néh aírj neki,aztzán majd meglátjátok.A fiuk nem szeretik ha "zaklatják" oket.
2012. dec. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
rendben,koszonom szepen!:)
2012. dec. 13. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!