Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEgfog bocsájtani nekem?

Figyelt kérdés
a párommal 2éve vagyunk együtt.sokat veszekedtünk régen..és múlt szombaton szakítottunk egy hülyeség miatt,de este elmentünk mindketten buliba és azárt h rám figyeljen odabújtam egy fiúhoz,egy számomra ellenszemves fiúhoz!!NAgyon megbántam mert elmondta h nagyon fájt neki és most nemtudja h mit akar tőlem!Szeret,de nagyon fájt neki,én nem akartam ilyen fájdalmat okozni,sőt sztem nem is volt ebben semmi olyan..de rettenetesen megbántottam.Szerintetek hogyan engeszteljem ki?és a pláne hogy egy csaj oda van érte,a párom pedig ismerkedik vele....szerintetek?hagyjam ott?vagy felejtsem el?vagy alázkodjak meg?de hogyan?énzem hogy szeret engem,és nekem is mindennél fontosabb Ő!!!!!
2010. dec. 10. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyetek őszinték egymáshoz, üljetek le szépen nyugodtan, legyen időtök hozzá és tegyétek fel egymásnak a kérdéseiteket. Szeret-e, Veled akar-e lenni, mindez miért, mond el Te is, hogy csak azért bújtál oda a másik emberhez, mert azt akartad, hogy Ő figyeljen rád. Ha mindent megbeszéltek és szépen átrágjátok magatokat minden problémán, akkor nem lehet gond. Persze ehhez kell az is, hogy rendesen tudjatok beszélgetni és mindenki engedjen egy kicsit. Biztosan van közös út, ha mindketten akarjátok. Hajrá!
2010. dec. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért akarod hogy kibéküljetek? ha igazán szeretnéd nem bújnál előtte más pasihoz.Ja és ha megváltozik a vélemény rólad ne csodálkozz
2010. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én mindnekinél jobban szeretem ezt a fiút,és soha nem szeretném elveszíteni és igenis azért bújtam oda hozzá h térjen észhez és ne más lányokkal táncoljon!!!!!!
2010. dec. 10. 20:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:)megpróbálok vele beszélni!:)
2010. dec. 10. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Mosoly szünet kéne. És a végén ráfog jönni hogy kit szeret igazán.
2010. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na most akkor szakítottatok vagy nem? Ezen van a hangsúly, minden más mellékes. ha igen, akkor elvileg nincs beleszólása már semmibe. Ha nem, akkor csúnya dolgot tettél, pláne előtte. Nem kel megalázkodni, hanem megbeszélni a dolgot, bocsánatot kérni.
2010. dec. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szakítottunk,de szeretnék vele kibékülni:(
2010. dec. 10. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!