Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a szobatársammal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a szobatársammal. Hogyan tovább? (meleg téma)

Figyelt kérdés

[Szerintem tisztázzuk még az elején, hogy biszex vagyok.. és a téma is ilyen irányú lesz, szóval aki undorodik esetleg a dologtól, kímélje meg magát (és engem is a beszólásoktól). Köszönöm :) Értelmes válaszokat pedig szívesen várok! ;)]


Bocs, ha hosszú lesz, de ezt nem lehet rövidebben. Szóval.. Ketten maradtunk szobatársammal koleszban. Tegnap jobb ötlet híján elmentünk kocsmázni még néhány másik sráccal. Nem mondanám azt, hogy berúgtunk... tényleg csak kicsit iszogattunk meg dumáltunk, főleg h nekem ma délelőtt indult a vonatom haza.. szóval nem akartam másnaposan utazni amúgy se :D


Ilyen 1-fél2 körül visszajöttünk - és innen indul a "buli":

Elkezdtem megágyazni, közben ő kitalálta, hogy még elmegy zuhanyozni. Látványosan elkezdett előttem vetkőzni, aztán szép lassan elindult fürdeni. Én meg ott álltam (majdnem a szó szoros értelmében :D), és néztem h ez most mi volt...

Később kijött egy szál törölközőben, aztán azt is levette és átváltott boxerre (ezt is mind előttem, ami nem szokása). Betudtam annak a kevés piának - ettől függetlenül nem tehetek róla, de végignéztem ezeket a kis bemutatókat.

Mondtam hogy oké, akkor már én is elmegyek zuhanyozni, addig ágyazzon meg és lehetőleg ne csináljon hülyeséget. Hát... mire visszamentem az ÉN ágyamon feküdt kiterülve (sajátjával nem csinált semmit). Mondom f@sza, megpróbáltam felkelteni, erre kinyitotta a szemét, rám mosolygott és elkezdett húzni le magához.

Egy kicsit meglepődtem, de aztán kapcsoltam és mondtam hogy hagyja abba, inkább megágyazok neki én, aztán aludjunk. Ő viszont nem engedt el, hanem egy hirtelen mozdulattal magához rántott. Amilyen szerencsém van, persze ráestem. Vártam, hogy most mi lesz (kicsit azért kíváncsi voltam mit akar ebből kihozni), ő meg megint elmosolyodott és megcsókolt..


Innentől kezdve még egy "józanabb" pillanatom volt, amikor abba akartam hagyni az egészet, de akkor meg úgy kérlelt meg minden, hogy egyszerűen nem bírtam ellenállni :\

Szóval megtörtént... Annyira jó volt, utána meg ahogy hozzám bújt, az valami hihetetlenül jó érzés volt. Így is aludtunk el..

A vonat indulása előtt kb 1 órával keltem fel, szóval áldottam magam, amiért már tegnap estefelé bepakoltam nagyjából. Nem volt szívem felkelteni, főleg hogy nem is tudtam volna neki mit mondani.. mármint amit egyáltalán meg lehetne beszélni annyi idő alatt. Tehát csendben összepakoltam, írtam neki egy kis üzenetet azért, és leléptem...


Amikor hazaértem írtam neki, de nem reagált. Utána hívtam is még, de nem vette fel. Szóval most rohadtul nem tudom, hogy mi van. Tényleg nem voltunk részegek, és nagyon úgy tűnt hogy ő is akarja. Főleg, hogy ő kezdeményezett.

De alapból az egész szitu gáz, mert szobatársak vagyunk meg minden és áhh.. Nem tudom, mit kéne csinálnom.


Kérlek, mondjatok valami véleményt!

Köszönöm annak, aki elolvasta (már csak azért is mert ilyen hosszú lett), és válaszol is. :)



2012. dec. 14. 22:53
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy így biztattok és drukkoltok nekünk! :)) Én is nagyon remélem, hogy működni fog.. nagyon szeretném :)


#19 Egyébként igen, elmondtam neki h elég nagy fejfájást okozott nekem, szóval még ide is kiírtam. Erre követelte h mutassam meg.. Utólag megbántam, mert persze az olyan részek azonnal feltűntek neki h "Én meg ott álltam (majdnem a szó szoros értelmében :D)" meg "egyszerűen nem bírtam ellenállni :\" vagy "Annyira jó volt, utána meg ahogy hozzám bújt, az valami hihetetlenül jó érzés volt."

Szóval jaa, ezeknél egy kicsit égett a pofám :DD De ő csak kajánul elvigyorodott és megnyalta a száját.. :$


#20 Nem értem, miért ez lenne a legegyszerűbb módja. Esetleg részleteznéd..? :)

2012. dec. 17. 21:21
 22/46 anonim ***** válasza:
93%
ahh...nyomás rosszalkodni :D
2012. dec. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim válasza:
98%

#19-es vagyok


De gondolom azért nem sértődött meg, főleg akkor ha bejössz neki. És az meg, hogy elolvasta ezeket. Hát Istenem rájött arra, hogy neked ő nagyon nagyon bejön! :D


Azt ugye tudod, hogy marha nagy mázlista vagy. Szóval semmiképpen ne hagyd a dolgot, a szerelemből csak jó sülhet ki.


Továbbra is megosztod vele azokat, amiket írunk? Már csak a mihez tartást végett, hogy nem írjunk annyira csúnya dolgokat róla és ne kínálkozzunk mondjuk fel neked stb.


Egyébként hány évesek vagytok? És melyik egyetem?


Érdekelne, hogy hol vannak normális egyetemista srácok. :)


Köszi a válaszokat! :D Sok sikert! :D

2012. dec. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:

'#19' Áhh nem sértődött meg, inkább tetszett neki :)) Meg mondta, hogy hobbiként írhatnék simán, elég jól megy :D

Hát, csak úgy nem fogom az orra alá dugni, hogy néézd miket írnak! De ha megkérdezi h van-e fejlemény vagy akármi, miért ne :) Szóval ne szidjátok!! Bár nem tudom, miért lehetne - mindenesetre a bókot köszönöm (h felkínálkoznátok esetleg) :P

Egyébként mindketten 20 évesek vagyunk. Az egyetemet meg nem biztos h el szeretném mondani, jobb félni, mint megijedni :D Annyit elárulok, hogy Bp és környéke.


Amúgy tényleg nagyon kedvesek vagytok, hogy ilyen normális stílusban válaszoltatok, szóval köszönöm :) Meglepődtem, hogy senki nem szólt be.. ritkaság az ilyen kérdéseknél :)

2012. dec. 18. 13:28
 25/46 anonim válasza:
97%
Azóta van valami fejlemény? Most együtt vagytok akkor?
2012. dec. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
80%
Én heteró lány vagyok, de azért tudok nyilatkozni. Én úgy gondolom, hogy elsősorban azt kéne tisztázni, hogy vannak-e érzelmek. Mert te erősen úgy tűnik, hogy kezdesz beleszerelmesedni a srácba és ezt kell megtudnod, hogy a srác is hasonlóan érez-e. Mert könnyen lehet, hogy csak egy kis dugópatjinak tekint és akkor az elég nagy szívás...
2012. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 thebestchris válasza:
97%

Szerintem is jó lenne ha nyitnál egy blogot, és ott írnád mi történik...Én biztos mindennap olvasni fogom!! ;D :)

Boldog Karácsonyt! :DD ^^

2012. dec. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
96%

tök jó :)hajrá :)

Lány/30/hetero

2012. dec. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 A kérdező kommentje:

#25 Igen, minden jel arra mutat h együtt vagyunk most már, ha nem is mondtuk ki így hivatalosan :)


Tegnap is összefutottunk egyik csoporttársammal (srác), és jól elbeszélgettünk.. ő is, de látszott rajta egy kicsit, hogy valahogy zavarja az a felhőtlen jókedv :D Persze nem akarta hogy lássam (szerintem), de pont elkaptam egy pillanatot, amikor a srác nevetett valamin amit mondtam, ő meg egy bájos kis fintort vágott erre :) Nagyon édes volt :D


thebestchris, neked is boldog karácsonyt! :) Hehh, azért blogot nem hiszem h írni fogok.. hogy szépen publikáljam miket is csinálunk 4 fal között :DD De azért aranyos vagy! ;)


Remélem mindenkinek kellemesen telnek/teltek az ünnepek! A szilveszter is legyen ilyen jó majd, bulizzatok egy nagyot :DD Boldog újévet előre is mindenkinek! :)

2012. dec. 27. 15:41
 30/46 anonim ***** válasza:
97%

Rohadt nagy mázlista vagy, tudod hova menjél...! :D Neked is, BÚÉK! ;)

Amúúúúgy... nincsenek még véletlen olyan ismerőseid, mint te? Csak mert szívesen elszórakoztatnám magam egy ilyen sráccal:P hehe :D

2012. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!