Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig "egyéjszakás" lány leszek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig "egyéjszakás" lány leszek?

Figyelt kérdés
nem k.rva vagyok hanem ha pl. találkozok egy fiúval egy koncerten,buliban akkor nagyon rám mászik én visszautasítom mivel nagyon nehéz engem megkapni,megnyerni. egész este elvagyok a fiúval beszélgetünk ilyenek de másnap már nem keres facebookon,telefonon sehol... pedig emlékszik rám mert ha találkozunk 1-2hét múlva emlékszik a nevemre,hova járok suliba,hol lakok. ez már vagy 5-6szor elôfordult es ilyenkor mindig arra gondolok hogy annyira jó nem vagyok hogy megkeressen, miután látta hogy nehezen kapható vagyok lemondott rólam... nem kerek gonosz,bunko, olyan kommenteket hogy mért járok koncertekre ennyi idôsen,mért pasizok mint mindtam NEM KAVARTAM SENKIVEL nagyon nehezen kaphato vagyok 15/L
2012. dec. 15. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen miért akarsz ennél többet? :DD ez anno nalam is igy volt:D örülnék ám, ha most is igy lenne:DD
2012. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy ha azt akarod hogy ne egyéjszakás lány legyél talán nem bulikban kéne "ismerkedned"
2012. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki annyira sem értékel, hogy a telefont felvegye, akkor nem is baj, hogy nem lesz több belőle.

Amúgy igen, ennyi idősen ez tök normális. Majd jön egy srác, aki mindent visz.

Nekem tavaly volt egy időszakom, hogy minden pasi azzal jött, hogy szép vagyok, és kellek is, de túl okos vagyok ahhoz, hogy csak egy éjszakára kelljek, viszont ő nem akar többet. Nah, az parább, de magamnak is azt tanácsoltam, amit neked. És jött is :)


24/N

2012. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ezek a fiúk viszont csak egyéjszakás kalandot keresnek, és amikor rájönnek, hogy te erre nem vagy kapható, akkor továbbállnak. Elképzelhető, hogy aznap valaki mást sikerül befűzniük, de nekik ennél több nem is kell. Ráérsz még, ne változz, ettől még nem leszel egyéjszakás lány, csak rossz fiúkkal és rossz helyen ismerkedsz.
2012. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez csakis tőled függ
2012. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem 15 évesen nem kéne ezen görcsölnöd. plusz 15 évesen az a normális, hogy visszautasítod és nem kavarsz össze-vissza. a buliban/koncerten ismerkedni akarók nagy százaléka pedig kavarni, dugni akar. vagy elfogadod ezt, és nem vársz komoly randit, kapcsolatot tőlük, vagy siránkozhatsz ezen még tovább :)
2012. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
elolvastam, más majdnem írtam is mikor látom h 15/L... na haggyá'már...
2012. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

még egy ovodából szabadult hülye akinek valahogy sikerült bekapcsolnia a gépét.

korosztályos kategóriában jársz, hagyd el az oldalt.

2012. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!