Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menthető még valamivel a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető még valamivel a helyzet?

Figyelt kérdés

Hétfőn randiztam egy lánnyal, csók is volt meg minden, úgy volt most vasárnap látjuk egymást. Tudom hibát követtem el azzal, hogy nem lógtam egész héten a seggén, de gondoltam nagy baj nem lehet.


Erre most meggondolta magát, először azt írta, hogy nem akar velem kimenni a városból, de azóta hívom és konkrétan nem veszi fel a telefont.


Nem tudom más ötletem nincs, csak az, hogy felhívjam, de ezzel csak rontok a helyzeten, mi a fene történhetett? Esetleg milyen smst küldhetek neki amivel végre felveszi vagy valami? Nem értem mi történt. Fél amúgy, az előző randit is végigsmároltuk, ha holnap eljön tutira ez is arról fog szólni.


2012. dec. 15. 17:00
 1/4 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Lehet túl gyors volt neki a tempó. Ki kezdeményezte a csókot? Mert ha Te, akkor sztem fél, hogy csak meg akarod d.ugni majd dobni...
2012. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erről van szó, de akkor ez megoldás, hogy lebassza a telefont meg meghülyül randi előtt? tényleg ettől fél, de mi a fenét kezdjek így vele?
2012. dec. 15. 17:05
 3/4 -=Koldus=- ***** válasza:
Hát először is lassíts a tempón. Írj neki sms-t amiben elmondod, hogy nem csak arra kell neked, hogy megd.ugd, hanem komoly kapcsolatot szeretnél. És ha ez sikerül a következő találkáig azért keresd. Írj neki párszor sms-t, vagy hívd fel, de ne legyél túl nyomulós. Ha pedig találkoztok, ne teperd le egyből, tehát ne azonnal a szájában köss ki, hanem kezdésnek egy arcra puszi, aztán beültök valahová, beszélgettek, majd hazakíséred és ott egy pár perces csók. Mondjuk...
2012. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
feltöltöttem a telefonját 3000 forinttal, nála a labda...
2012. dec. 15. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!