Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan fiú, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan fiú, aki úgy gondolkozik mint én az esküvőt illetően? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma beszélgettem a szüleimmel ilyen esküvős, házasságos témákról. Megmondtam nekik, hogy tőlem ne várják azt, hogy majd nagy dáridó meg felhajtás meg rokonzabáltatás lesz. Egyszerűen nem akarom. Nem bírom az ilyen cirkuszokat, főleg, hogy a vendégek felét sem ismerném. Félreértéseket elkerülve, nem vagyok abban a helyzetben, hogy férjhez menjek holnap, csak szimplán beszélgettünk róla. Nekem pl. inkább az jönne be, ha egy egzotikus helyen csak a párom és én megesküdnénk mindenféle felhajtás nélkül. Vagy esetleg szerveznénk egy házibuli féleséget a legközelebbi barátoknak és kész. Egyszerűen nem szeretném, ha azt a napot, ami életem legszebbje kell, hogy legyen elrontsam azzal, hogy nem tudok teljesen felszabadulni az idősebbek miatt pl. Fiúk, van valaki, aki még így gondolkozik? 23L

2012. dec. 15. 17:20
1 2
 11/12 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Igen, szerintem teljesen igazad van! :)
2012. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Részben igen. Az hülyeség, amikor sose látott rokonok jönnek zabálni a töltött káposztát, mert minek.

De nekem az se tetszik, ha az ember különösebb ok nélkül két tanúval esküszik. A szüleim ezt csinálták, a nagyszülők amíg éltek, felhánytorgatták nekik, hogy igazán nem értik, miért nem lehetett legalább szólni, hogy ott lehessenek a gyerekük esküvőjén.


Én nem kötném meg a vendégszámot, jöjjön aki akar, akit érdeklünk. Esküvő után meg szépen tartunk egy házibulit, ahol nincs kötelező menyasszonytánc meg éjféli pótvacsora, hanem táncolunk, jól érezzük magunkat, esetleg valami bográcsolás megelőzheti az egészet az udvaron.

Mondjuk nekem nincs bajom az idősebbekkel, táncolni ők is tudnak, vagy ha nem akarnak, akkor beszélgetnek, nem gondolom, hogy ettől feszélyezve érezném magam. Ha elfáradok, leülök és beszélek velük pár szót én is :)

2012. dec. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!