Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sokat kérdezősködik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat kérdezősködik egy srác, akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Hülyeség tudom, de ma reggel kint volt nálam a TCom-tól egy srác mert elromlott a telefon/internet. És hát azóta csak rá gondolok mert már mikor megláttam leesett az állam. Aranyos volt, jó humorú, mindig kérdezősködött (hova járok suliba, hány éves vagyok, mi akarok lenni stb) meg csomószor furán nézett. Amúgy mindketten 22 évesek vagyunk. Szóval én simán elfogadnám őt :D de nyilván nem lesz belőle semmit mert hát elköszöntünk stb és ennyi. De ez jel lehet? :D Én az ilyenekben nem vagyok jó...
2012. dec. 17. 18:17
1 2
 1/11 okoska31 ***** válasza:
tégy egy próbát - rontsd el a TV-t megint.
2012. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tetszel neki :)
2012. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nem kérte el legalább a számodat,akkor nem hiszem.....
2012. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 okoska31 ***** válasza:

nem feltétlen jelenti a szám nem elkérése, hogy nem. lehet, hogy nem fogtad a jeleket, és ezért inkább nem merte.


bár, ha a TCom-nál dolgozik, könnyen megtudhatja a számod.

gyorsan köss be egy vezetékes telefont:)

2012. dec. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Hát nem kérte el, de megvolt neki, mert időpont egyeztetés miatt többször is hívott.


De áhh hülyesége ez....Tiszta gáz hogy eszembe jut ilyesmi :S

2012. dec. 17. 18:23
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 18:22


ezek mindenkivel kedvesek,és érdeklődőek

én is tök jól elbeszélgettem UPC-s csávóval,meghívtam kávézni,meg úgy láttam hogy bejövök neki,aztán mint később megtudtam,meleg......

2012. dec. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tényleg csak szimpla kedvesség volt, ugyanis van barátnője. Rákerestem facebookon. Ebből is látszik hogy tényleg nem vagyok jó a "jelekben" :D :S
2012. dec. 17. 18:33
 8/11 anonim ***** válasza:
pedig én nem akartam elvenni a kedved,ezeknek udvariasnak kell lenniük,meg segítőkésznek....
2012. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem persze, nem gond amit írtál. Természetes hogy udvariasnak kell lenniük, mert hát ha tuskók nem biztos hogy hívják még őket, meg bepanaszolják stb.

Csak kellemetlen hogy ilyen hülye vagyok :D :S

2012. dec. 17. 18:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem baj, megeshet mindenkivel. Árulj el te is valamit, szerinted mit kellett volna tennie, hogy a lehető legtermészetesebben kezeld, ha fel akar venni? Ha hirtelen elkéri a számod, az is magában egy erős lépés, mit javasolnál pl nekem egy adott helyzetben?
2012. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!