Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sokat kérdezősködik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat kérdezősködik egy srác, akkor tetszem neki?

Figyelt kérdés
Hülyeség tudom, de ma reggel kint volt nálam a TCom-tól egy srác mert elromlott a telefon/internet. És hát azóta csak rá gondolok mert már mikor megláttam leesett az állam. Aranyos volt, jó humorú, mindig kérdezősködött (hova járok suliba, hány éves vagyok, mi akarok lenni stb) meg csomószor furán nézett. Amúgy mindketten 22 évesek vagyunk. Szóval én simán elfogadnám őt :D de nyilván nem lesz belőle semmit mert hát elköszöntünk stb és ennyi. De ez jel lehet? :D Én az ilyenekben nem vagyok jó...
2012. dec. 17. 18:17
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Hát ez egy jó kérdés...Most így az jutott eszembe hogy pl ennél a srácnál ha direktbe elkérte volna, akkor az is jó lett volna. Mert tetszett nekem. Úgy minden bejött rajta: külsőleg, humorban, udvarias is volt stb.

De amúgy elhiszem hogy ez a pasik részéről elég nehéz lehet. Volt már hogy az utcán odajött hozzám valaki, na az pl nem jött be. Egyszerűen megijedtem tőle, meg mondjuk elég erőszakos is volt.

Volt olyan is hogy anno bejelölt valaki facebookon, és levelet írt nekem. De nála meg az volt a baj hogy a híre megelőzte őt, mármint hogy minden csajt csak meg akar....


Tényleg percek óta gondolkozom hogy mi lenne jó, de nem tudok rájönni. Szerintem ha van szimpátia akkor mindegy. Ha nincs, végülis abban az esetben is mindegy....

2012. dec. 20. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!