Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor minősül egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor minősül egy ember "lúzernek"?

Figyelt kérdés

Annyi ember dobálózik ezzel a kifejezéssel ezen az oldalon. De megmondaná valaki, hogy pontosan mik is a "kritériumok", hogy valakit annak lehessen minősíteni?

Már csak azért is kérdezem, mert van olyan ember, aki pl. a suliban/munkában/pénzügyekben sikert sikerre halmoz, mégis szerencsétlen a nőkkel, van, akinek mindig van valakije, mégis egy gyárban robotol, van, aki nagyon okos, de nem tud az emberekkel bánni, stb...



2012. dec. 18. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Aki nem szimpatikus nekik.
2012. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem az a lúzer, aki itt annak vallja magát, hanem az, aki egyfolytában nagy akar lenni mások előtt, emiatt viszont mindenki kineveti. mindent a visszájára fordít, mindig elküldik a búsba
2012. dec. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csefy, akkor ezek szerint ha van valaki, aki pl. nem sikeres a másik nemnél, a karrierje és az értelmi képességei átlagos szinten mozognak, az már nem az?
2012. dec. 18. 22:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy lúzer. Vagyis van de könnyen ki lehet belőle mászni :)

Magad mellé kell álítani az ellenségeket ;)

Én 3 éve még az iskola leg nyomorékabb gyereke voltam most meg dőlnek utánam a csajok.. ;) de szingli vagyok büszke vagyok rá :D

2012. dec. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért vagy szingli, ha dőlnek utánad a csajok? Nem lenne jó egy barátnő? Nekem sajnos nincsenek valami nagy sikereim ezen a téren és a helyedben biztosan azonnal összejöttem volna valamelyikkel.
2012. dec. 18. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:
ha sok visszautasítást kapott, most revansot vehet. Én se voltam a csajok kedvence, nem is vágyok csajra. Nem tartom magam csúnya embernek, de egyik se érdemel meg. Van bennem annyi büszkeség, h inkább kur vákat dugjak :)
2012. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

lúzerekre jellemzö, hogy nehezen állnak ki magukért, félnek nagyobb dolgokba belekezdeni, mert félnek hogy sok probálkozás-hibázás közben sérül a kis egójuk. Ehelyett nem csinálnak semmit, mindig mástól várják a megváltást. Ha nem ugy megy valami, ahogy várják, akkor is mást hibáztatnak. Döntésképtelen, felelősséget vállalni nem akaró emberek.


Nem könnyü megváltozni, ha luzer vagy. NAGYON NEHÉZ.


abba meg ne menjünk bele, hogy mitöl válik luzerré valaki, de a külső is befolyásoló tényező.

2012. dec. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki magát annak vallja, az az.

hogy mások minek mondanak valakit, az lényegtelen. mindenfélét mondanak az emberek másokról, olyanokról is akit egyáltalán nem is ismernek, így emberek véleményére nem igazán kell támaszkodni, legfeljebb jól megalapozott véleményre, de az ilyen vélemény már nem "lúzer", hanem tanácsot is ad, ha nem megy valami.

2012. dec. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!