Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Smink nélkül, melegítőben is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smink nélkül, melegítőben is tetszetek a párotoknak?

Figyelt kérdés

Meg nem is feltétlenül a párotoknak, hanem így is felkeltheti egy nő valaki érdeklődését? Ismerkedés idején.


Mert alapból nem nagyon sminkelem magam: korrektor, szempillaspirál, pirosító néha és ennyi. De ma beállított hozzám egy régi ismerősöm, és semmi smink nem volt rajtam, ruhaként meg csak egy póló volt rajtam meg egy mackónadrág. És mégis elhívott randizni. Akkor nem is számít a smink?


2012. dec. 19. 22:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

Soha életemben nem sminkeltem, vőlegényem is így ismert meg, mégis randira hívott, és azt mondta, hogy teljesen lenyűgöztem, mikor először látott. Pedig abszolút semmi nem volt rajtam (mármint smink :D).

Persze az ápoltság fontos (szép bőr, haj, fogak, egészséges test), de a smink nem szükséges feltétlen (akinek problémás a bőre, persze bevetheti, de valaki boltba is vakolattal megy, na az röhejes).

Egy darabig arra mondjuk ügyeltem, hogy csak a legcsinosabb ruháimban lásson. Aztán úgy másfél hónap után váratlanul átugrott a koleszba (épp tanultam), és ott ért melegítőnadrágban, pólóban, épp csak arcot mostam reggel meg kétszer végig húztam a hajamon a fésűt. Utólag azt mondta, hogy nagyon örült, hogy végre láthatott úgy is, és hogy nagyon cuki voltam... :)

Mióta együtt lakunk, itthon csak melegítőben vagyunk, mindegyikünk vonzónak tartja a másikat így is, és hát otthon mégiscsak a legjobb olyan ruhában lenni, amit kényesnek tartasz. Egy melegítőtől még nem válsz lestrapált háziasszonnyá. Ugyanúgy kiemelheti az alakodat (ha van mit kiemelni), a pólónak se kell öt számmal nagyobbnak lenni, és otthon is csinálhatsz laza frizurát, stb.

2012. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
Én pl utálom a sminket,sosem sminkelem magam.Szerintem a smink nem számít,butaság.
2012. dec. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem sminkeltem magam soha,mert érzékeny a bőröm,és itthon kedvelem a szabadidő nadrágot.Viszont az nem olyan,mint egy kinyúlt mackógatya,a maga módján csinos,így a páromnak is bejön.Szóval lehet,hogy sok múlik a kiskosztümön és sminken,de nem minden!
2012. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
69%

Én csak pudert használok, mert fénylik a bőröm, de azt is csak akkor ha elmegyek itthonról. Ha alkalom van, akkor spirál meg szájfény.

A férjem egyiket se szereti, mert a -szerinte- púder miatt más a bőröm illata, a szájfényt pedig nem szereti csókolgatni :) úgyhogy itthon nem használok semmit. Ruha ügyileg pedig: ami kényelmes, póló, mackónadrag, rövidnadrág, időtől függ.

2012. dec. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
27%
Mért kéne smink? Csak a ronda lányok/nők sminkelik magukat :D A szépeknek minek? (meg a lustáknak az én esetemben xD) Én csak a szememet szoktam kihúzni ami lekopik 2 óra alatt meg néha alapozó bár ellopták és már az sincs :/ Ennél több sose volt rajtam és az alapozót se vakolatnak használtam mégis elég tartós boldog kapcsolataim voltak. Egyébként páromnál nem festem ki magam soha mégis tetszik neki amit lát
2012. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
63%
Persze, hogy tetszek neki, ha a külsőségekre menne, nem lennénk együtt valószínűleg. Néha ébredés után megjegyzi, hogy én vagyok az ő gyönyörűsége. De ennek ellenére, mivel én jobban érzem úgy magam, minden nap sminkelek, még otthon is, bár ott persze csak egy kis igazgatás. Mackót nem hordok, csak ha kondizni megyek, de oda is inkább feszesebb, passzos, "szexi" dolgokat veszek fel. Otthon is farmerben vagyok általában. Ez nem a párom miatt van, nem az ő kérése, ez az én döntésem, én így érzem jól magam. Amúgy a férfiaknak tényleg nem számít a smink, az én férjem mondta is már, hogy nem is érti minek ennyi kence, "egy csomó idő elmegy vele", de ez van, már megszokta, hogy én imádom a szép sminkeket, és ez az egyik hobbim igazából, hogy minden nap kisminkelem magam. Amúgy aranyos, mert meg is szokta dícsérni, ha valami különlegesebbet készítek, elmondja olyankor, hogy jól áll, vagy szép vagyok, vagy ügyes vagyok, vagy ezek így együtt. De ő sem azért jött velem össze és vett el feleségül, mert az első randinkon ki voltam sminkelve... :)
2012. dec. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Párom meg ellene van minden mű dolgoknak, ordibálva tiltja nekem még a színezett szőlőzsírt is, de amikor a haverja esküvője volt, a csaj sminkjéről áradozott mindenkinek, hogy olyan szép volt a csaj, rá sem lehetett ismerni. Hát mondhatom rosszul esett!
2012. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
52%

Én sose sminkelek, mert nincs miért.

Szép és hibátlan a bőröm, hosszú és sötét a szempillám, a szám is szép vonalú és piros.


Szerintem jó vagyok natúran is, sminkkel se nézek ki másképp, csak öregebbnek.


A hajam mindig össze van fogva copfba, amúgy is kényelmes ruhákat hordok, otthon is, az utcán is, úgyhogy nem nézek ki másképp ha otthon vagyok.


Kb. ugyanaz, úgyhogy nagy csalódás nem ér senkit, aki mackóban lát.

2012. dec. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

én csak kicsi szemceruzát és spirált használok, ezt szereti a párom is, mindig mondja, hogy látom kihúztad a szemedet, szép vagy

de akkoris mondta már hogy szép vagyok mikor reggel felkeltem és egyik oldalról a másikra átzuhant az egész hajszerkezetem és a csipától nem láttam :D

sőt egyszer mikor még csak pár hónapja voltunk együtt, egy hete hogy beteg voltam súlyos lázzal és meglátogatott, akkor is közölte, hogy milyen aranyosan szexin nézek ki

ezt a mai napig nem értem, mert egy hetes szőr volt a lábamon, egész nap a takaró alatt izzadtam és a hajamra sem lehetett azt mondani, hogy ápolt. nem számítottam a látogatására, rendesen frászt kaptam mikor beállított

de ő mondjuk őszintén meg is mondja mindig, hogy tetszek vagy nem tetszek :D:)

2012. dec. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
63%
Igen, és már sokszor megkaptam, hogy mi a fenének sminkelem magam. Múltkor épp lesírtam az összes sminket, helyenként még vörös is volt a sírástól az arcom, és akkor jegyezte meg a semmiből hirtelen, hogy jegyezzem meg végre, hogy smink nélkül is ugyanolyan gyönyörű vagyok. Persze én sminkben érzem a legjobban magam, de sose vakolatot kenek magamra, csak szemhéjtus, színezett ajakápoló, egy csepp alapozó, hogy tényleg egyenletes legyen a bőröm és ennyi :)
2012. dec. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!