Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni egy férfira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni egy férfira?

Figyelt kérdés
Ha látod rajta, hogy tetszel neki, de valamiért nem lép feléd...
2012. dec. 20. 12:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
félénk biztos
2012. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Lépjél te! Egy olyan két hete még én is azt mondtam, hogy áhhhhh én nem.... :D
2012. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Én is ezen hezitálok!! :D De én szerintem hagyom, aztán majd észreveszi mit veszített!
2012. dec. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

"Ha látod rajta, hogy tetszel neki"

Te is küldhetnél egyértelmű jeleket, amiből ő is tudná, hogy tetszik neked. Lehet, hogy akkor már lépne.

2012. dec. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Nem merem megtenni...már ezen agyalok hónapok óta, egy éve tart a dolog, de végül mindig lebeszélem magam, mert félek, hogy mi van, ha mégis félreértettem valamit és csúnyán pofára esek.

Amikor együtt vagyunk, akkor olyan kedves és aranyos, zavarban van, de amúgy meg nem nyit felém.

2012. dec. 20. 12:19
 6/25 A kérdező kommentje:
Szerintem én már küldtem neki jeleket, éppen eleget, elég béna, ha nem veszi az adást! :-S
2012. dec. 20. 12:20
 7/25 anonim ***** válasza:
Ő valószínűleg ugyanezek okok miatt nem lép
2012. dec. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Talán nem voltam vele elég egyértelmű? De csak nem ugorhatok a nyakába, hogy kellesz nekem!
2012. dec. 20. 12:22
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Na látod lány! Erről van szó, amiért te nem mersz nyitni felé, a férfiak zöme pontosan azért nem tesz semmit a nők felszedéséért. CSak ugyanennyi az oka, és még a nők nézik hülyének a férfiakat, mitnha valami céllövölde céltáblák volnának, hogy vállalják ők be a pofáraesést, nehhogy már szerencsétlen nő vigye vásárra a bőrét, és kerüljön önértékelési zavarokba egy elutasítás miatt.

HA kell ,akkor döntsd el,hogy mennyire, mit ér ez meg neked, megéri e hogy beáldozod az ego-dat, vagy sem.

Hogy meddi érdemes várni rá? A következő potenciális partnerjelöltig, ha megtetszik egy másik, és az nyit feléd, akkor emezt a felejtős kategoriába csúsztatod és kész. Sajnos ez így szokott menni a nőknél.

2012. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Hát én nem akartam hagyni. Mi van ha pont ő az igazi? Dehogy hagyom, amíg nem tudom, hogy akar-e valamit, amikor a jelzései meg minden arra utal egyértelműen, hogy igen.

Most legalább így egész biztos lehet, hogy kíváncsi vagyok rá. Legalább is nagyon remélem...


#2 vagyok

2012. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!