Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni egy férfira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni egy férfira?

Figyelt kérdés
Ha látod rajta, hogy tetszel neki, de valamiért nem lép feléd...
2012. dec. 20. 12:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg elég "béna"
2012. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg elég gáz. Én azért adnék neki még egy próbát, ha már ennyit vártál és még érdekelne, hogy most tényleg ennyire tart-e. Lehet azóta megbánta, hogy úgy alakult, csak fél.

Bár nem tudom milyen jelzéseket küldözgettek.


Mi keményen küldözgettünk jelzéseket, csak épp nem történt semmi.

2012. dec. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak falak közöttünk, de ha igazán akarná, akkor ezeket le lehetne dönteni... és nem feltétlenül a megfutamodás a jó megoldás. Azt hiszem egyszer én rontottam el, mert akkor éppen abban a fázisban voltam, hogy elegem van belőle meg a játékaiból és végre elfelejtem. Szintén összefutottunk valahol, de nagyon nagy vihar volt és tudja hogy félek, ezért felajánlotta, hogy a dolgom végeztével hazavisz úgyis neki is mennie kell még valahova. De a végén én utasítottam el őt, és egyedül mentem haza, ma már bánom, de akkor jó döntésnek bizonyult mert éppen felejteni akartam :-(
2012. dec. 20. 12:52
 24/25 anonim ***** válasza:

Mintha csak magam hallanám. Úgy jó egy hónapja én is negatívan reagáltam, de itt volt az ideje most akkor nyomatékosítanom a dolgot.

Most komolyan! Próbáld meg újra. Nem randira hívod! Tényleg! nincs mit veszítened ----> max. akkor ha nem próbálod meg.

2012. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Élethosszon keresztül szerintem nem érdemes, vagyis veszteséges vállalkozás :) Szerintem.
2012. dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!