Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes várni egy férfira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes várni egy férfira?

Figyelt kérdés
Ha látod rajta, hogy tetszel neki, de valamiért nem lép feléd...
2012. dec. 20. 12:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
-.- te tudod.
2012. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? tapasztalat mennyi?
2012. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
30-as korosztály mindketten, tehát itt már nem arról van szó, hogy még nem voltunk ilyen helyzetben!
2012. dec. 20. 12:29
 14/25 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg lépj! Én is 30-as korosztály vagyok. Muszáj! Elmennek csak az évek... és még a végén a nagy Ő is. Szépen elsétáltok egymás mellett.


#2 vagyok

2012. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Akkor meg nem ciki ha te mész oda, már elmúltak azok az idők amikor csak a pasi kezdeményezhet és csak neki kell.


Nem esik le a gyűrű az ujjadról ha te mész oda egyszer...

2012. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Ó, ez a gyűrűs hasonlat nagyon találó... pedig lenne minek leesnie az ujjamról...
2012. dec. 20. 12:34
 17/25 anonim ***** válasza:
Ne randira hívd és akkor nem lesz olyan égő. Hol szoktatok találkozni?
2012. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Általában csak az utcán futunk össze, majd jövő év elején lesz egy közös munkánk, kb. 3-4 napig együtt leszünk, talán meg kellene várnom azt és ott erőteljesebben és egyértelműbben "nyomulni".
2012. dec. 20. 12:36
 19/25 anonim ***** válasza:

Hát ha az utcán találkoztok és beszéltek mondd neki azt, hogy húú de hideg van, épp gondolkodsz rajta, hogy beülsz valahová egy teára, vagy kávéra vagy ilyesmi. Talán mondhatod neki, ha mosolyog, hogy elkísérhetne. Aztán alakul. Szedd össze magad és próbáld meg. Ez így nem olyan ciki. Max. azt mondja, hogy siet vagy nem is tudom. De így nem ciki. Esetleg mondd neki ha siet, hogy "leközelebb?"? És ha legközelebb nem mondja, akkor... hát nem tudom. Előfordulhat hogy elfelejti. Talán poénosan megjegyezheted. És ha 3. alkalommal se, akkor felejtős azt hiszem.


Gondolhatod, hogy én se "randira" hívtam a férfit, akit magammal hívtam! Persze lehet nem veszi úgy... majd kiderül.

2012. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Egyszer adódott egy alkalom, amikor behívtam magamhoz egy sütire, szinte kiprovokálta (hogy ő még nem is evett olyat, nem is tudja milyen az, amit én sütöttem), de az utolsó pillanatban annyira zavarba jött, talán a saját reakciójától, hogy visszautasította és hazament. Azóta ilyen alkalom nem volt.
2012. dec. 20. 12:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!