Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz az ha? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz az ha? . (anime)

Figyelt kérdés

Szerintetek rossz az ha fiú létemre kedvelem a bishounen animéket?

Sőtt.. Már majdnem hogy megszállottja vagyok a szerelmes történeteknek, imádom őket :D


Nagyon megfogott a Kimi ni Todoke, a Lovely Complex.. Most meg a Tasogare Otome x Amnesia..


Itt főképp a lányok válaszára lennék kíváncsi, de fiúkat is meghallgatok :)



2012. dec. 20. 20:51
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
én 20 éves srác vagyok és szeretem az animéket főleg a romantikusokat de ennyi, nem öltözök be semmilyen figurának meg nem toborzok animefanokat, csak szimplán szeretem őket nézni, ha te is így vagy ezzel akkor az nem ciki :)
2012. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim válasza:
SZERINTEM NEM BAJ szereted a romantikus mangákat is mert azt tudok ajánlani :)
2012. dec. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Nem tetszenek belőle a fiúk, csakis a romantikus történetek miatt szeretem :)
2012. dec. 21. 20:02
 14/42 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha érzékeny vagy... Láttagd már a Méz és lóherét az is ilyesmi...
2012. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Akkor az úgy jó :) Amúgy meg a Kimini, tényleg jó, egyik kedvencem a Bokurával, viszont a Love*Com neme nem tetszett, mintha túlerőltették volna a poénokat.

Az Itazura na Kiss is jó volt, bár néha már utáltam a csaj bénaságait, de végül jó lett a vége is :p

Viszont a Toradora!! egy nagyon nagy anime :D amit sajnálok, hogy még nem csináltak belőle sorozatot a Hiyokoi, nekem tetszik, mondjuk már azért az alacsony-magas páros sok sorozatot kapott már, de valamikor jövőre jön az OVA második része :)

A Special A meg azért a kedvencem, mert az első animéim között van, és nagyon tetszett :p

Ha valamelyiket nem láttad (de tuti igen :D) akkor nézd meg, de villámgyorsan! :D:D:D

2012. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
A Hiyoki az egy animének a címe? Mert azt még nem láttam, viszont a Toradorát azt imádtam :D
2012. dec. 21. 21:29
 17/42 B25 ***** válasza:
Nem igazán zavarna persze ha engem előrébb helyez mint az animet.
2012. dec. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim válasza:

Szerintem nem baj. De ha mást zavarna is akkor is mi köze van hozzá? Meg attól, hogy neki nem tetszik a másikat nem kell elítélni miatta.

Az én ismerőseim közül aki animéket néz mind szereti az ilyen típusú animéket illetve a szerelmi történeteket, akár fiú akár lány.

14/F

2012. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 Nana99 válasza:
Szerintem nem baj ha szereted én is imádom a romantikus sztorikat és egyszerűen nagyon is örülnék ha lenne olyan az ismerettségi körömben akivel ezt jobban meg tudnám vitatni hogy milyen az egyes anime. Ha meg szereted a fantasy romantikus(nem annyira de vannak benne szép jelenetek)a komédiás történeteket ajánlom az Inuyasha című animét és azok is nagyon jók amiket az előttem lévő kommentelők írtak.Ha kell csak szólj nyugodtan mert én is imádom ezeket a love sztorikat és szinte egy füzetnyi van belőle amiket meg akarok nézni. :)
2012. dec. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Én is bírom a romantikus animéket főleg ha van valami normális története pl:Mirai Nikki,Sword art online,Accel world,guilty crown,elfen lied stb és nem gáz addig amig egy folytában animékről nem kezdesz áradozni csak én is úgy vagyok hogy nincs kivel beszélgetnem mert néha jó lenne egy animés barát ha van valakinek kedve dumálni akkor üziben cserélhetünk e-mailt,vagy sykpot am fiú vagyok.
2012. dec. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!