Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek rossz az ha? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rossz az ha? . (anime)

Figyelt kérdés

Szerintetek rossz az ha fiú létemre kedvelem a bishounen animéket?

Sőtt.. Már majdnem hogy megszállottja vagyok a szerelmes történeteknek, imádom őket :D


Nagyon megfogott a Kimi ni Todoke, a Lovely Complex.. Most meg a Tasogare Otome x Amnesia..


Itt főképp a lányok válaszára lennék kíváncsi, de fiúkat is meghallgatok :)



2012. dec. 20. 20:51
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:

Szerintem nem rossz, ha fiú létedre ilyen animék is érdekelnek, bár 3 évvel ezelőtt kicsit másképp álltam hozzá a témához, mivel addig nem nagyon ismertem a műfajt. Akkoriban 22 éves fiú mutatott nekem jobbnál jobb műveket belőle és azóta Én is jobban szeretem, de nem bírom huzamosabb ideig egyiket sem. Akkoriban én pont azon morfondíroztam, hogy mi a baj velem, hogy lány létemre nem bírom az ilyeneket, amikor meg ez a srác keni-vágja, hogy ki kivel, hol, mikor, melyik jelenetben :O

A 3 mű közül csak a Lovely Complex-et szerettem/szeretem, de azt is csak szinkronosan. Valamiért japánul nagyon nem tetszett.


19/L

2012. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim válasza:

Sziaa.:d

Szerintem egyeltalán nem gáz.:D sőőt,így legalább lesz beszélgető témád egy lánnyal. (Már ha szereti az animéket)

Énis imádom ezeket az animéket,a Lovley Complex örök kedvenc. c:

15/Lány

2013. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:
Jó sok pozitív válasz érkezett, hát.. Azthiszem mégsem vagyok meleg xDD
2013. febr. 21. 20:42
 34/42 anonim ***** válasza:
xD huh na én írhatnák ide egy csomó mindent :D mármint én is nézek nagyon ritkán szerelmes animeket de nem túlzottan inkább a komoly,horror anime-kért vagyok oda :D mint pl: higurashi no naku koro ni,Hellgirl és még sorolhatnám :D bár mondjuk szerintem senki nem mondja meg rólam hogy szoktam nézni mivel elég "komoly" fiú vagyok :D na ezt értéstek félre nem arra értettem hogy nem tudok hülyéskedni :D mindig hülye vagyok nem vagyok az a komoly fajta csak így külsőre :D meg gitározok is hasonló szóval na remélem érted :D 16/F
2013. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%
Nem attól leszel meleg, hogy az érzelmi intelligenciád meghaladja a nullát... :)
2013. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:

Sia szerintem nem baj ha szereted a romantikus animéket amugy hány éves vagy?

szereted a romantikus mangákat is?

melyik a kedvenc anime/manga?

13/L

2013. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%
majd kinövöd :) amúgy semmi rossz nincs benne
2013. jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
32%
Ne haragudj már de, alapból gáz, hogy szereted ezeket a baromságokat. Nem mondom, hogy a sör/foci/forma1 trió a férfias, mert azt én is utálom, de ember, ez akkor is.
2013. júl. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Van olyan lány, akinél kifejezetten jó pont, ha ezeket szereted. ;)
2013. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz :) nagyon aranyos dolog! látszik, hogy romantikus alkat vagy.
2013. nov. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!