Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a férfiak, hogy "ha bunkó egy nővel, akkor az majd belé szeret"?

Figyelt kérdés
Különösen férfiak válaszaira lennék kíváncsi, hogy miért gondolják sokan így? Tapasztalataim szerint a férfiak többsége, gondolja úgy hogy: "minél bunkóbb vagyok egy nővel, az annál jobban fog érdeklődni utánam". Az ismeretségi körömben is sok férfinak ez a véleménye, valamint én is tapasztalom, hogy sok férfi úgy próbálja magára felhívni a figyelmet, hogy nem köszön, vagy átnéz egy nőn, vagy beszól neki valamit.. Főleg, a legtöbb esetben, ha egy kimondottan szép nőről van szó.. Én soha nem értettem ezt a logikát. Nem az lenne logikus, hogy ahhoz a nőhöz aki tetszik, kedves vagyok? A férfiak szerint ugyanis ez "kihívás" egy nőnek.. Egyrészt nehogy már én fussak egy férfi után, másrészt, mi abban a kihívás, ha valaki érezteti, hogy mennyire nem érdeklődik irántam, meg bunkó velem. Szerintem a (lelkileg) érettebb nők, nem így működnek.. De szeretnék erről tapasztalatokat, véleményeket hallani.

2012. dec. 22. 13:22
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
79%
Akkor meg min csodálkozol?Soha nem becsülitek meg azt a férfit, aki szeret titeket.Sőt, sokan ,mintha szabályosan undorodnátok tőle. Ki kíváncsi erre?
2012. dec. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Látod,amit írtál a lányról,akinek gyereke született?

Miről beszélünk akkor?

Csinált neki gyereket,de ő nem akart korlátokat,havonta egyszer jó vele kufircolni,addig meg ott a többi lukszi.....

Én be nem engedném az ágyamba többet!

Látod,ilyen nők tényleg vállon veregethetik magukat.

Itt se hibás a pasi,a csaj szereti magát megaláztatni,különben még havonta egyszer sem engedné magát megdugatni vele.

2012. dec. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
mert pasik:)
2013. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Én is arra jöttem rá hogy a legtöbb nő a tirpák bunkókra bukik főleg ha vastag a bukszàjuk!:)
2013. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Lany vagyok. En nem nagyon szeretem az oksotojas ferfiakat NEM UGY MONDOM! Nem szeretem ha csak okoskodik legyen benne rossz meg ilyenek de tul bunkok szoktak lenni :')
2014. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
ök se tudják miért teszik,
2015. márc. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
Szerintem a lanyok soha nem fogjak beismerni, hogy "igenis a bunko pasikat szeretjuk"...en is rendes vagyok meg kedves stb...es ahogy mondtak elottem a tobbiek meg is van az eredmenye...nincs baratnom...en is probalkoztam hasonlo kerdest feltenni ezen az oldalon, es a csajok el is kezdtek valaszolni hogy nekik egy kedves, jokepu, rendes pasi kell nem bunko...szoval ok kezdtek leirni amit a tundermesekbol tanultak annak idejen...de azt egyik sem mondta volna hogy jelenleg milyen pasi hoditotta meg oket...mert nagyon kivancsi lennek ra..."A csuf igazsag" c. film sokmindenre raebresztett...
2015. nov. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Akik most erre az oldalra irtak,nagy reszuk nem ert a nokhoz,aki meg igen az tugya hogyha megakarsz szerezni egy not az osztonenjevel kell komunikalnod,ezert mondjak azt a nok hogy nekik egy rendes,jofej fiu kell de ezek irant nem fognak vonzalmat erezni mert ezt a tudatos enjuk mondja.Tudjatok e egyaltalan hogy mi is a vonzalom?

Ha vonzalmat akarsz generalni a no osztonenjere kell hatni.

A gond a túlságosan kedves vagy túlságosan barátságos és behódoló viselkedéssel az hogy tudat alatt ez a legrosszabb üzenetet küldi nekik.(P.S. minden ami fontos a férfi-női kapcsolat elején ez mindig NEM-verbálisan van kifejezve. A szavak lehet hogy a csábítás fontos eszközei – de az amit NEM mondasz ki fog dönteni a sikeredben!). Ez a nyamvadt tudatalatti üzenetezés a kulcsa amiért a kedves fiúk ritkán fekszenek le lányokkal.


Itt van hogy miért:


’A kedves fiús’ viselkedés NEM egy olyan valami amire a nők úgy tekintenek mint valami amit „felkapcsolsz” a közelükben hogy elkápráztasd őket. Helyette azt képzelik hogy téged KIKÉPEZTEK (igen, mint egy b***ott kutyát) más „erősebb” férfiak, hogy így viselkedj!


Más szóval, a ’kedves fiú’ az a viselkedésforma amit a fiúk megtanultak hogy megvédjék magukat más erősebb férfi közelében („nem vagyok veszélye a státuszodnak mint a domináns férfi...kérlek ne bánts...könyörgök ereszd meg hogy a kedves,veszélytelen barátocskád lehessek...”) A nőknek, ekkor, a „kedvesség” egy ordító vörös villogó fényjelzés hogy ALACSONY STÁTUSZÚ FÉRFI vagy, és így...


...HATALMASAT CSALÓDNAK benned!


Nem hibaztatom a noket ez mind evolucio,ugy mint a regi szep idoben amikor az emberek az erdoben eltek szerinted kinek volt tobb eselye a tulelesre?a kedves jofiunak aki meg egy kisnyulat sem tudott levadaszmi vagy a dominans bunko alfanak aki azert bunko mert megteheti aki eross izmos teste van es kepes akar a vaddisznot is felkezzel leteriteni,szerinted a nok kivel maradtak abban az idoben?

Egyebkent tudjatok hogy a legtobb not mert vonza a pocakos pasik?

Hat pont ezert mert akkoriban ez azt jelentette hogy van mit enni.

Es ezert vonzo meg a nok szamara az izmos test latvanya mert csak annak volt eselye a tulelesre aki eros volt,ezek az osztonok meg mindig megmaradtak a nokben.

Egyebkent a munkahelyemen elertem hogy egy no fut utannam csak azzal hogy maskepp viselkedek mint a tobbiek,szerintetek miben vagyok mas?

Es nagyon jo erzes ha futnak utannad ha meglat elpirul,leblokkol es hulyen viselkedik.

2017. máj. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!