Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a férfiak, hogy "ha bunkó egy nővel, akkor az majd belé szeret"?

Figyelt kérdés
Különösen férfiak válaszaira lennék kíváncsi, hogy miért gondolják sokan így? Tapasztalataim szerint a férfiak többsége, gondolja úgy hogy: "minél bunkóbb vagyok egy nővel, az annál jobban fog érdeklődni utánam". Az ismeretségi körömben is sok férfinak ez a véleménye, valamint én is tapasztalom, hogy sok férfi úgy próbálja magára felhívni a figyelmet, hogy nem köszön, vagy átnéz egy nőn, vagy beszól neki valamit.. Főleg, a legtöbb esetben, ha egy kimondottan szép nőről van szó.. Én soha nem értettem ezt a logikát. Nem az lenne logikus, hogy ahhoz a nőhöz aki tetszik, kedves vagyok? A férfiak szerint ugyanis ez "kihívás" egy nőnek.. Egyrészt nehogy már én fussak egy férfi után, másrészt, mi abban a kihívás, ha valaki érezteti, hogy mennyire nem érdeklődik irántam, meg bunkó velem. Szerintem a (lelkileg) érettebb nők, nem így működnek.. De szeretnék erről tapasztalatokat, véleményeket hallani.

2012. dec. 22. 13:22
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Köszönd nőtársaidnak:D
2012. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Hát én köszönöm nőtársaimnak, és azoknak a férfi társaimnak is akik ez alapján akarnak feltűnni egy nő szemében, hogy bunkón viselkednek, bár ilyen nő kell nekik egyáltalán? Én úgy gondolom, hogy ilyen hozzáállásból normális párkapcsolat úgy sem lesz.. De ez az én meglátásom. Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2012. dec. 22. 15:11
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom... en fordultam meg olyan tarsasagokban (inkabb meg a fosulis eveim alatt), amikben tok normalisak, jo fejek, viccesek, intelligensek voltak a sracok es tudtak magukhoz illo lanyt talalni, nem kellett megjatszaniuk magukat, olyanok voltak amilyenek.


Annyi a lenyeg, hogy az embernek meg kell talalnia azokat a koroket, azokat a tarsasagokat, amikben neki szimpatikus habitusu/hozzaallasu/vilagnezetu/szemleletu emberek mozognak es ugy jo esellyel tud hozza illo part talalni maganak.

2012. dec. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen!

Köszönd meg az olyan nőknek,akik nem tudják,hogy mit akarnak,mert ha lesed minden sóhaját,és elkényezteted,hajlamos egy idő után önkéntes királykisasszonnyá változni,ha meg bunkó vagy vele,sír,és panaszkodik,viszont kevésbé hagy el,a bunkó férfiak valamiért tényleg vonzzák a nőket!

Téves,hogy csak a férfiakat lehet irányítani,némelyik nőnek nagy szüksége van rá,hogy a pasi mondja meg mit tegyen.

2012. dec. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplan tulzasbaviszik a magabiztossagot, es atesnek a lo tulso oldalara es eszre sem veszik hogy bunkozasba csap at a viselkedesük. Van viszont olyan lany ismerösöm aki kifejezetten a rosszfiukra bukik. Mondjuk a lany sem egy szentlelek, de lehet hogy erzi hogy csak egy bunko eröszakosabb egyed kepes dominalni felette, es valoszinüleg ezt keresi egy ferfiban.
2012. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,örülj neki,hogy nem tartozol az ilyen nők közé,a férfiakat meg ne bántsd!

Sok a kapcsolatfüggő nő,akik elviselik,ha a férfi bunkó,alpári velük,illetve megalázza őket még akár egy baráti társaság előtt is.Sok ilyet láttam,és ismerek is ilyen párokat!

A nő miért nem lép,ha nem jó neki,akkor ki kötelezi,hogy maradjon együtt a férfival?

Nem egy maffia vezérrel van együtt!

Ne szapuljuk már a férfiakat!

A nőnek nem tetszik a bunkó stílus,elküldi a francba a csávót!

A nők a leghibásabbak,miért nézik el,meg miért vevők rá?

2012. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

De most tényleg!

Ha sok nő erre vevő,mert ahogy elnézem,látom sok tényleg elviseli,eltűri,hogy a barátja egy csőbunkó,és semmit sem lép,akkor miért a pasi a hibás?

2012. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkivel kedves, megértő, konfliktuskerülő, illedelmes jó fiú voltam kisgyerek korom óta és meg is lett az eredménye még sosem volt barátnőm.


23F

2012. dec. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok konfliktuskerülő, sem nem bunkó, de túlságosan kedves sem. Viszont igencsak az egyenes beszéd híve vagyok. Ugyanaz az eredmény, mint az utolsónál.
2012. dec. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Én egyébként azt gondolom, hogy egy nőnek legyen már tartása, de sok nő lábtörlőt csinál magából, azután meg csodálkozik, ha a férfi nem becsüli meg, meg megcsalja.. Én is láttam olyan párkapcsolatot is, hogy a nő terhes lett a srác egyből otthagyta a nőt gyerekestül, közben más nőkkel is kavart a hapsi, (gyerektartást ugye nem fizet egy forintot se) a nő meg mai napig epekedik utána, és teljesen oda van érte, ha havonta egyszer a férfi elmegy hozzá és lefekszik vele.. Erről ennyit.. De nem egy ilyen kapcsolatot látok egyébként.
2012. dec. 23. 10:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!