Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Undorító számotokra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Undorító számotokra, ha egy lánynak a haján kezd lenőni a hajfesték?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy be volt neki festve a haja és kezd lenőni és látszik. Titeket ez foglalkoztat vagy hidegen hagy? Lányok válasza is jöhet.

Persze azt is elmondhatjátok, hogy mi számotokra az undorító és mi az ami hidegen hagy szal nem foglalkoztok vele.


Nekem világosbarna hajam van és 1-2 árnyalattal sötétebbel lett befestve és már lenőtt vagy 5 cm-t.

Igaz nem nagyon látszik, csak ha jobban megnézi az ember.

Számomra az az ízléstelen amikor vkinek mondjuk barna haja van, befesti szőkére/vörösre és az kezd lenőni... :S


2009. aug. 23. 22:58
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%
én úgy jöttem össze a barátommal hogy vörös-kékesfekete hajam volt és le volt nőve, már látszott hogy szőke alatta és NEM ZAVARTA (utána 1 hétre újra lett festve.. de mindegy. ha szeret akkor úgy is szeret hogy le van nőve :P) nem vagyok én sóher családban hogy 3mm után már festessem, nincs annyi pénz.. most világosbarna és kifejezettem jól néz ki hogy kezd lenőni meg még érzékelhető hogy volt fekete meg vöröses.. ráadásul samponból is direkt nem a színkimélőset használom hogy minél érdekesebb legyen az árnyalatok miatt és nem is festetem újra. eddig mindenkinek tetszett.. de Te úgy csinálod ahogy érzed.. szerintem nem undorító
2009. aug. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Hm...mennyi kisgyerek! :D

ha valakit szeretek, akkor is szeretem ha le van nőve a haja. Nem ettől lesz valaki igénytelen, hogy hagyja lenőni a szőkét és a töve barna vagy fekete.

A másik meg, hogy ha egy kicsit is olvasgatnátok a neten, tudhatnátok hogy 6 hetente lehet csak hajat festeni, mert a festék ártalmas a hajnak. 6 hét alatt pedig eléggé lenő. Ha a tudatlanság fájna... :D

2009. aug. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
80%
Esetleg ez undorito [link]
2009. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
utolsónak: fúúúj ez télleg undorító, de hogy jön ez a hajhoz?
2009. aug. 24. 10:17
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Már csak azért is hagyni kell egy kis lenövést, hogy

1.Regenerálja magát a fejbőröd, mert nagyon nem szereti, ha marja a festék.

2.Ugye csak az eredeti színű tövét festik és ha alig van valamicske lenövés, akkor rámegy a festék a már befestett részre is és vagy más színű lesz vagy tönkrevágja a a sok ráfestés. Esetleg mind2. Szóval lehet undorítózni meg ilyenek...

2009. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is világos barna a hajam ,és világos szőkére szoktam festetni.Megsúgom nektek festés után 1 héttel már kezd látszani az eredeti szín,de kinek van rá arra pénze ,hogy hetente festesse a haját,meg hát persze 6 hét alatt nem is ajánlott!Szóval ciki?
2009. aug. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
94%
én is szőkére festetem és van úgy hogy festés után 3-4 nappal már látszik picit az eredeti (közelről kb 1 mili) szóval hetente festethetném h ne legyek "igénytelen"!!A végén egy szál hajam se maradna!Szerintem 1-2 centi nem gáz...
2009. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

[link]


Nem gond ha la van nőve a festék,csak ápold a hajad rendesen.

2011. dec. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

[link]



Ez is le van nőve mégsem igénytelen..

2011. dec. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Saját véleményem, nekem tetszik az ombre haj, más néven lenőtt haj. Ha szép ápolt, nem néz ki igénytelennek, sőt szerintem különleges. Ha már itt tartunk, én is feltennék egy kérdést. Szőkésbarna hajam van, most már inkább barna, de szőkére szeretném festetni, ha kezd lenőni mennyire lesz kitűnő az eltérés? Mondjuk 2 hónap múlva? Amúgy azt hallottam hónaponta veszélyes festetni a hajat, rákot lehet kapni, főleg, aki korán kezdi, felnőtt korára tiszta roncs lesz a haja..
2013. jan. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!