Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért válik néhány nőből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Miért válik néhány nőből leszbikus?

Figyelt kérdés
A nemi identitás megadja ilyen egyszerűen erre a kérdésre a választ, vagy van valami más dolog a háttérben ami erre sarkal néhány nőt?
2012. dec. 22. 23:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%

Igen, de a leszbikus nők nem különböznek a homoszexuális férfiaktól. Sokuk élt már férfival, esetleg gyereket is szült, majd látszólag minden ok nélkül szexuális irányultságot vált. Pedig ez ugyanúgy genetika, mint a homoszexuálisok esetében. Vagyis a leszbikus is homoszexuális :) Csak Szapphónak köszönhetően kaptak egy külön elnevezést :)


Ha biszex egy nő, az többnyire a szexuális kielégítetlenség számlájára írható, vagy egyszerű kíváncsiság. És divat is lehet.


Nőknél van/lehet átjárás a nemek között, férfiaknál nincs.

2012. dec. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Én is rendesnek tartom magam. :) Igaz, hogy még nem bírnék megállni biztosan a lábamon (van még mit tanulnom az életről :D), meg még nincs semmi biztos anyagi keretem, se munkahelyem,hogy valamerre na akkor eltudjak indulni az életben.
2012. dec. 22. 23:29
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi meleg sohasem azt mondja, hogy csalódott az ellenkező nemben/nem elég jók neki, inkább azt, hogy nagyszerű ellenkező nemű barátai vannak, de nem tehet róla, nem tud vonzódni hozzájuk.
2012. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
17%
Talán általában "femdom" nők válnak azzá, utálják a férfiakat, és helyette ott maradnak a nők akiket szeretni lehet. Szóval mondhatjuk hogy eleinte nem is a más nőkbe szerelmesek, csak a férfiakat gyűlölik, aztán a végén meg már a nőket szeretik
2012. dec. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nemtudom...nekem a koreai nők tetszenek akik fiúnak néznek ki..pl. fx-ből Amber.

De ha belegondolok, hogy nincs izé...a lábakozott, akkor nem izgat fel vagy hasonló mert a fiúkra izgulok vagy hogy mondjam..de kicsit felizgat ha arra gondolok hohy vele smárolok. NEM VAGYOK LEZBIKUS. Nincs az az isten hogy egy lány kinézetűt megcsókoljak..néha belegondoltam megijedtem, hogy most akkor mivan? De megbeszéltem magammal, hogy pasiba vagyok most is szerelmes nincs okom parázni.

2012. dec. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

De miért gyülölnék az összes férfit? Mi rosszat csináltunk? Jó, igen néhányunk tényleg csinál olyat amit nem engedhetne meg magának, de azért mindenkit egy kalap alá venni..(Mondjuk az itt lévő magányos GYK-sok is hasonlót csinálnak)

Ezek a nők kicsit emlékeztetnek engemet az Amazonokra. Minden férfit szolgasorba vettek, max. akkor kellettek a férfiak mikor utódot kellett nemzeni. Erre felé tartana a világ? :D Jól fogunk kinézni így. :)

2012. dec. 23. 00:29
 17/18 anonim ***** válasza:
Mint az ókori görögöknek a nők.
2012. dec. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A nemi identitásnak semmi köze a szexuális orientációhoz. A leszbikus nőnek női nemi identitása van, ettől lesz leszbikus és nem heteró transzférfi.


Egy leszbikus miért gyűlölné a férfiakat? Semmi dolga velük, maximum jó barátok. Sőt a meleg pasikkal kifejezetten jó viszonyban lehet, hiszen az egy teljesen őszinte barátság, senki nem nyúlja le a másik párját, és egymást se akarják titokban megfektetni.

Egy leszbikus a nőkben csalódik, mégpedig jóval többször mint egy heteró nő a férfiakban. Gondolj csak bele, mennyi az esély arra, hogy pont egy olyan lányba szeret bele, aki szintén zenész, és még ráadásul viszonozza is az érzéseit?


A femdomot meg ne keverjük bele ebbe mert a BDSM tök más téma. Attól hogy valaki szubmisszív vagy domináns személyiség, még lehet bármilyen nemű, azt meg végképp nem határozza meg hogy milyen neműbe lesz szerelmes az illető. Leszbikus kapcsolatok esetében is van Domina-szub pár...nem is akármilyenek :D

2013. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!