Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám milliárdos, én milliomo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukám milliárdos, én milliomos vagyok, mert jól tudok bánni a "költőpénzzel", lehet nekem még valaha normális kapcsolatom (olyan, ami nem az érdekeken alapul)?

Figyelt kérdés
18/L vagy F
2012. dec. 23. 11:48
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Hát neked aztán jól bejött az élet..
2012. dec. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
nem tudta eldönteni hogy ennél a kamu kérdésnél most épp fiú, vagy lány legyen
2012. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Járj régebbi autóval, s ne egy tizenmilliós terepjáróval. Ne csak százezres ruháid legyenek. S ne legyél elszállva magadtól. S akkor azért akarnak megismerni majd, aki vagy. S nem azért amid van. S még valami, sokkal egyszerűbb dolog. Bárkivel is vagy együtt, ne legyen evidens, hogy neked a pénz nem számít. Ne fizess mindent, ne csak a legdrágább helyekre menjetek.
2012. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
47%
Polgárpukkasztás felsőfokon! Másnak nemhogy karácsonyfára, kenyérre nincs pénze ezen a szuper ünnepen, az ilyenek meg élnek, mint Marci Hevesen, és még reklámozzák is. Hánynom kell...
2012. dec. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2012. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
#5! Tévedésben vagy, pontosabban nem naprakészek az információid! Már nálunk is vannak milliárdosok. Többen is.
2012. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Miért lenne kamukérdés? Miért ne lennének milliárdosok? Lehet, hogy apukámnak nem több tíz milliárdja van, mint a Csányinak, hanem "csak" 1-2...
2012. dec. 23. 12:19
 18/43 anonim ***** válasza:

Hát.. Magamból kiindulva engem zavarna, ha a párom milliomos lenne. Nekem folyamatos kellemetlenségeket okozna. Persze ez is azon múlik, hogy az a bizonyos ember mennyire rongyrázós.

Ráadásul szerintem minden emberen látszik, hogy mennyire utazik a pénzre, a látszatra és az is szinte 5 perc alatt kiderül, hogy mennyire használja ki a körülötte élőket.

2012. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem lehet normális, nem érdeken alapuló kapcsolatod...


És nem azért, mert el vagy eresztve anyagilag... hanem azért, mert olyan szinten büszke vagy rá, hogy ezzel akarsz partnereket megfogni...


Egy ilyen pasi volt az életemben, kb két napig... szimpatikus volt addig, nem ismertem előtte, egy szórakozóhelyen botlottam bele...


Két nap után a szomszéd városba vitt moziba taxival, a legdrágább helyre ültünk be utána, a legdrágább italt rendelte (meg se kérdezte, mit szeretek...). Olyan szinten nagyzolt, hogy szinte hánynom kellett tőle...


Szegény családból származom, de amikor közölte, hogy szombaton elvisz vásárolni (meg se kérdezte, lenne-e kedvem), és sok szép ajándékot kapok tőle... ez volt az a pont, amikor soha többet nem akartam látni - ugyanis nem vagyok eladó!


És hogy miért meséltem ezt el? Mert rá emlékeztetsz...


Amíg így indítasz: "Apukám milliárdos...", addig ez olyan fontos momentum a számodra, hogy csak érdekkapcsolatot tudsz létrehozni.

2012. dec. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagyon pénzes embereknek az élete nem egyeztethető össze a mélyenszántó érzelmi viszonyokkal. Egész egyszerüen pont a nagy vagyon az oka, hogy soha életben nem tudhatod igazán biztosan,hogy miért is szeretnek.

Ha befolyásos, rangos ember vagy, minden rohadt alkalmazott nyalja a shegged, de a hátad mögött a pokolba kíván, és irígy mint egy állat. A nők zöme marhára szereti a pénzt, de nem valószínű,hogy téged. A véredet szívó pióca disznó férgek lephetnek jobbról balról, de ezek a nők mind olyanok,hogy nagyon jó színészek, színlelik az orgazmust, színlelik hogy szertnek, de a hátad mögött ők is köphetnek rád, és másra vágynak, szex közben is hol a milliók hol egy álompali ugrik be az elméjükben, és nem rád koncentrál akkor sem.

A pénzembereknek a felületes, kiélvezős viszonyok valók, hogy bármikor bárkit megkaphatnak egykét baszóra, és ennyivel ha megelégszenek ,akkor állati jó életük van.

A igazi érzelmeket akarnának, akkor viszont teljes a "létbizonytalanságuk" ilyen téren, sose lehet tudni, ki a pióca!

2012. dec. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!