Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám milliárdos, én milliomo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukám milliárdos, én milliomos vagyok, mert jól tudok bánni a "költőpénzzel", lehet nekem még valaha normális kapcsolatom (olyan, ami nem az érdekeken alapul)?

Figyelt kérdés
18/L vagy F
2012. dec. 23. 11:48
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Hát mert mégis mivel indítson???

Ez nem sima gazdagság. Itt annál többről van szó, szóval nem tudom ebben mi kivetnivaló van.


És általában a gazdagok nem járnak busszal. Miért tennék? Persze, van kivétel, de ettől még senki nem fogja egy buszról leszálló fiatalról azt feltételezni, hogy milliárdos.

2012. dec. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

Ja, ez a baj Mo.-n, a gazdagokat nem fogadják el, irigyek rájuk ahelyett, hogy ellesnék tőlük a siker titkát.

Ezért fejlettebb gazdaságú ország többek között az USA. Ott nem irigyek, hanem elismerik, ha valaki jobb, gazdagabb és inkább példát vesznek róluk, kisebb szinten megpróbálják megvalósítani azt, amit ők nagyban.


#30, haha. :D


#31, köszönöm!

2012. dec. 23. 16:10
 33/43 anonim ***** válasza:
azért az USA nem azért fejlettebb, de ebbe kár volna belemenni. egy a lényeg, hogy az ittenieknek nagyon rossz a hozzáállásuk! szarozzuk a multicégeket akik rommá keresik magukat rajtunk, de ha ők sem lennének akkor mit csinálna az a sok ezer ember aki ott dolgozik?
2012. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Utolsó, látszik, hogy neked fogalmad sincs a mérlegről...

Ezerszer többet visznek el, mint amennyit az embereknek adnak. Ha ők nem lennének talán fejlődnének a magyar boltok is, és ott is dolgoznának az emberek. A pénz itt forogna, nem külföldön.

2012. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Persze, nem csak emiatt jobb a gazdaságuk.
2012. dec. 23. 16:46
 36/43 anonim ***** válasza:

ma 16:30


tőke importra szoruló ország mit fejlődjön tőke nélkül? a külföldi bankok nélkül milyen fejlesztések mentek volna végbe? mire menne a magyar ipar az elavult technológiával amikor versenyképtelen az olcsó importtal szemben? vagy elszigetelnéd az egész országot, hogy semmi se be se ki? csúf-gonosz külföldi tőke, de mégis sorba állnak érte... ez modernkori háború amit átutalásokkal végeznek és bármit csinálunk mi csak gyarmat maradunk...

2012. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Lehet, de csak úgy, hogy leszoksz a nagyzolásról, továbbá szerényre veszed a figurát. Ugyanis a normálisabbját taszítja az ilyen életforma. Azt írtad, hogy "jaj, itthon irigykednek a gazdagokra, segítség!", holott nem irigykednek, csak egy normális embert ez az életforma taszít. Nem a pénz mennyisége, hanem a felfogás. Pl. én, ha milliárdos lennék, annyiban különböznék, hogy lyukasztanék a BKV-n lógás helyett :)


A '90-es évek elején csövezett egy csöves a Délinél, mindig az Alkotás utca 5. kapujában aludt, ahol a LEGO bolt van. Ott is találtak rá halálra fagyva '92 tájékán, tele táskányi ezreskötegekkel (akkor az volt a legnagyobb címlet), ami kb. annyi mai értéken, mint apád milliárdjai.


Ja, és lány vagy (a szóhasználatod alapján).

2012. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

"Ja, ez a baj Mo.-n, a gazdagokat nem fogadják el, irigyek rájuk ahelyett, hogy ellesnék tőlük a siker titkát."


Én ellestem például tőled is. Milliárdos apuka spermájából kell megszületni. Ez a siker titka. Ha valaki onnan nagyot bukik az már tényleg selejt.

2013. okt. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem semmi baj nincs veled. A soraidból ítélve nem is vagy elszállva a millióidtól. Különösebben rejtegetned sem kell, hogy gazdag vagy.

De azért egyvalami jegyezz meg: igyekezz a saját "kasztodból" választani. Egy bérből élő ember, vagy olyan, aki kimondottan szegény általában nem úgy tekint a pénzre, mint te. Neked/szüleidnek nyilván eszköz arra, hogy elérd a céljaidat. Akiknek nincs annyi, annak pedig maga a cél. Óriási különbség, ami szinte áthidalhatatlan.

Ha fiú vagy, azért lesz nehéz a nálad rosszabb anyagi körülményben élőkkel, mert a nők, lássuk be, általában a kisebb ellenállás felé eveznek, és igyekeznek kiválasztani azt a férfit, aki a legnagyobb biztonságot nyújtja (persze van kivétel, de azok a nők eszközként tekintenek a pénzre). Ha meg lány vagy, akkor jön majd a férfiaktól a kisebbségi komplexus, nem tudnak majd kiteljesedni melletted, ha több pénzed van, bántja majd az egójukat, amiért nem ők tartanak el téged, hanem te megvehetnéd őket kilóra. Még ha nem kérkedsz a pénzeddel, a férfiak akkor sem viselik el ezt a helyzetet (persze itt is vannak kivételek, akik szeretnek kitartottak lenni, nah de olyat meg ne akarj :)).

Szóval nehéz ügy. Mindenesetre nagyon alaposan válogasd meg, kivel kezdesz. Meg ha 18 vagy, akkor később is ráérsz gondolkozni a komoly kapcsolaton. Addig sok mindent megtanulsz még a kapcsolatok alakulásáról, tapasztalatot fogsz szerezni. Szóval ne aggódj, szerintem lehet normális kapcsolatod.

2013. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy? Ne akarj mindent egyszerre, az a boldog élet titka, hogy beérd annyival, amennyid van.
2015. márc. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!