Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám milliárdos, én milliomo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukám milliárdos, én milliomos vagyok, mert jól tudok bánni a "költőpénzzel", lehet nekem még valaha normális kapcsolatom (olyan, ami nem az érdekeken alapul)?

Figyelt kérdés
18/L vagy F
2012. dec. 23. 11:48
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

#19, ez szíven ütött! De a #20-as is!

Basszus, fáj a szívem, hogy mit lehet okozni ezzel a magatartással...


De akkor mi a megoldás? Nem akarom kidobni a vagyont.

2012. dec. 23. 12:54
 22/43 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ne írd magadra. Ne mondd el senkinek. Ha nő vagy, akkor nyugodtan hagyd a pasit fizetni, ha pedig pasi vagy, akkor is csak pizzázni vidd el.

Nem tudja azt senki megmondani, hogy milyen anyagi helyzetben élsz.

A saját gondolataidat is próbáld elterelni róla és nem lesz gond :)


Ha nagyvárosban élsz, menj busszal a randira, akkor garantáltan nem feltételezi senki a pénzt :D

2012. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

19-es vagyok...


Nem kell kidobni... csak ne ez legyen az első...


Élj úgy, mint bárki más! Apád milliárdjai nem a tied! A te millióidat fektesd be... Vegyél egy kisebb lakást, menj dolgozni... A fizetésedből, hozamokból élj kényelmesen, de ne szórd a pénzt! Vedd úgy, hogy a törzstőke a nyugdíjalapod, most egyszerűen nincs!


Ha megismerkedsz valakivel, nem kell tudnia, hogy állsz anyagilag...

Nem kell drága helyekre vinned, nem kell drága ajándékokat venni neki. Ha együtt mentek nyaralni, akkor ne te fizess mindent, hanem menjen felesben.


Ne akard a partneredet megvenni, és ne is hagyd, hogy kihasználjon!

2012. dec. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Honnan veszitek, hogy neki ez az első?

Komolyan, nekem egyetlen sorából sem sugárzik. A kérdése nyilván azért íródott, mert próbálták kihasználni, de ettől még nem válik anyagiassá.

2012. dec. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

"Honnan veszitek, hogy neki ez az első?

Komolyan, nekem egyetlen sorából sem sugárzik. A kérdése nyilván azért íródott, mert próbálták kihasználni, de ettől még nem válik anyagiassá."


Mondjuk, hogy rögtön ezzel indított? :)


És nem úgy, hogy "jól állok anyagilag..." és nem is úgy, hogy "ha valaki gazdag...".


Számtalan variáció van... de az indítás mindent elárul.

2012. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
0%

22 -es, ja mert tömegközlekedni csak a csórók sozktak mi? Ez akkora bugyutaság. Rengetegen vannak, akik képtelenek vezetni, nem bírják, fóbiájuk van tőle, és mégis el akarnak jutni a-ból b- be. Én azért egy jó pénzügyi helyzetben élő fickó vagyok, de soha egy percre sem gondolatm úgy,hogy akármikor is vezetni akarnék, jobb ,kényelmesebb buszozni. Bár mindenki buszozna. Ettől még nem leszek csóró. Szomorú ha sokan ilyesmit feltételezhetnek ismeretlenül. Bár ne vedd magadra, csak általánosságban írom, attól még simán látszik rajtad,hogy pénzes vagy,ha busszal mész. Az öltözékeden, ápoltsági szinteden jobban észrevehető. Ugyértem már egy minőségi parfümről is le lehet szedni,hogy nem akárki vagy. De felesleges rejtőzködnöd, mert úgysem tudod elrejteni, a ház ,ahova meghívod, az életszínvonal amit akkro látni fog,az úgyis elárulja, ha buszozol mellette akkor is. Nincs ezen mit szégyelni, a szegénység a szégyen, nem a gazdagság. CSak a kevésbé pénzes nőknek a tyúkszemére lépés, ha nagyon virítják a manit a palik. Ezért szokás azt írnom, mindenki a maga köreiből, társadalmi színvonalából válogasson, és akkor nincs szájhúzogatás.

Minden társadalmi osztályban vannak szépek, ne odalenn keresgélj.

2012. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
akár! bár ha fiú vagy akkor jól fel kell kötni a gatyát mert ha egyszer a nők kiszagolják a lóvét akkor véged :D
2012. dec. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat, akik kedvesek voltak, azoknak meg főleg!


Ebben pont az lényeg, hogy átlagon felülni jólétről van szó. Ha úgy kezdem, hogy "Szerintetek találok párt valaha, egyébként nagyon gazdagok vagyunk...", akkor nem a lényegen van súly. Azért így tettem fel a kérdést, hogy megtudjam a válaszaitok alapján, hogy ekkora anyagi háttér mellet, lehet-e igaz szerelmet találni, nem azért, hogy felvágjak. Nyilván szokatlan, ha valaki milliárdos. Külföldi viszonylatokban nem ilyen szokatlan, ha valaki milliárdos (HUF-ban).


Amit megértettem, hogy egyáltalán ne adjam jelét annak, hogy ekkora anyagi hátterem van, mert erkölcstelen, embertelen és így sose találom meg a szerelmet.

2012. dec. 23. 15:24
 29/43 anonim ***** válasza:
77%
Magyarországon már arra is irigyek ha valakinek huszonévesen saját lakása van, szóval a legjobb megoldás a külföld! lassan oda jutunk, hogy akinek pénze van azt kiviszik a térre és megkövezik...
2012. dec. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Ha gondolod én szívesen elmegyek veled elkísérlek buliba szórakozóhelyekre, te meg fizeted a belépőmet és a koktélokat. És segítek csajozni is. Ha állod a cehhet.
2012. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!