Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, ez mennyire zavaró?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak, ez mennyire zavaró?

Figyelt kérdés

Szóval. Tudom hogy már többször tettek föl hasonló kérdést, de azért mégsem pontosan ugyanezt.

Az a gondom, hogy NAGYON ronda vagyok ott középen...jobban nem tom megfogalmazni. Elég nagyon a kisajkaim és ilyen redős, fújj le se tudom írni. Tudom hogy erre az a válasz szokott érkezni, hogy ha valaki szeret, akkor elfogad stb.

De én arra vagyok kíváncsi hogy amúgy ez mennyire taszító? Mert nem akarom hogy valaki csak "elfogadjon". Mert ha valakit szeretsz de van egy kurv@ nagyszőrös anyajegy a háta közepén, azt is "elfogadod" de ettől függetlenül ronda, és taszító.

Remélem érthetőre sikerült fogalmaznom ezt a nem kicsit kínos kérdést.


2012. dec. 25. 11:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Hát egyéjszakás kalandnak lehet. Megilyednék de amúgy semmi kûlönös.. Ez pont olyan amúgy mint akicsi farok.. Tényleg erre nem lehet mást irni... Ha szereti elfogadja..
2012. dec. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Engem érdekelnél, kiváncsi vagyok!
2012. dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Fénykép?
2012. dec. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
semmi pénzért
2012. dec. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem minden pina szép.A tiedet is kényeztetném undor nélkül.
2012. dec. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen,igen:)látod kedves kérdezõ,itt nagyon bevállalós pasik vannak:D!(de megsugom neked egypárnak csak a "szája"nagy!)
2012. dec. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szép.De ha egyébként jól néz ki a nőci,akkor nekem nem lenne zavaró,csak hozzá kellene szokni.

31/F

2012. dec. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én meg tényleg nem tudom elképzelni hogy milyen van neked. Pedig válaszolnék.
2012. dec. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5. vagyok megint,most akkor tényleg csak nekem nem undorító?Én ilyen kis apróságokon nem akadok ki...
2012. dec. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
kép?
2012. dec. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!