Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rib. ancnak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rib. ancnak miért nem lehetnek emberi értékei?

Figyelt kérdés

Vagyok én. Egy ri.banc. Mások szerint legalábbis. De én ezt nem szégyellem, nem érdekel.

Egyszerűen képtelen vagyok szerelmes lenni, viszont szexuális étvágyam nagyon is van, mondhatni nimfomán vagyok. Szexkapcsolataim vannak, akár több is egyszerre, de erről tudnak a fiúk, nem használok ki senkit sem. Nyilván nem egy igénytelen ri.banc vagyok, van önbecsülésem, nem fekszem le akárkivel, nem szoktam részeg lenni, bulizni sem járok.


Viszont van egy csomó pozitív tulajdonságom is; intelligens, szorgalmas, optimista, ,fantáziadús, érdekelnek mások érzései, jó barát vagyok, hatalmas szívem van, lelkes állat-és környezetvédő vagyok.

De ezeket nem látják bennem, vagy ha látják is, csak az érdekli másokat, hogy ri.banc vagyok.


Miért különb nálam egy olyan nő, aki hűséges párkapcsolatban él, de mondjuk lusta, rosszindulatú, buta és önző?


Nyilván nem kötöm mindenkinek az orrára a szexuális életem, de ha kérdezik, hogy mi van kapcsolati téren, akkor nem rejtem véka alá.



2012. dec. 25. 17:23
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

#13-mal értek egyet.


Egyébként a szexuálisan nagyon aktív meg a ribаnc között van árnyalatnyi különbség.

Sajnos az emebrek ilyenek. Nem azt nézik, hogy kiben mi a jó, hanem hogy kibe hol köthetnek bele. Tök mindegy, hogy az most egyáltalán nem rájuk tartozik, hogy van-e bármi közük hozzá, az emberek bármit találnak, csak hogy a másikat bаszogassák.

Persze, én sem tartom valami pozitívumnak, ha valaki mondjuk kapcsoaltban él, de minden héten mással csalja a párját. Mert ezt mocsokságnak tartom. De az, hogy valaki nem akar kapcsolatot, csak szexet, most mi rossz van abban? Semmi.


Egyébként miért érzek némi agresszivitást és önteltséget az írásodban?

2012. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Agresszivitás és önteltség?


Hmmm... Lehet. Csak írtam, hogy van egy csomó olyan tulajdonságom is, amelyek miatt lehet szeretni.

2012. dec. 25. 17:48
 23/33 anonim ***** válasza:
Csak olyan vehemensen reagálsz mindenre. Olyan mogorvának hat már a bemutatkozó szöveged is, persze könnyen lehet, hogy csak így írottan nem az a hangnem jön át, ahogy te szántad.
2012. dec. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Engem az se zavarna, ha a párom ilyen múlttal rendelkezne. Sőt, még nyitott kapcsolatban is lennék egy ilyen hölggyel. Intelligens, normális, rendes. És nem hazudik.
2012. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok és a két kezemen meg tudnám számolni, hogy hány férfival volt eddig dolgom. Az, hogy szexkapcsolataim vannak, még nem azt jelenti, hogy hetente váltogatom őket. :)
2012. dec. 25. 17:57
 26/33 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne tárd fel a magán életed, ha kérdezik sem. Egyszerűen, intelligensen reagáld le.
2012. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem semmi baj nincs veled. Ha valóban olyan vagy, amilyennek leírtad magadat, akkor sokkal többet érsz, mint azok az álszent nőszemélyek, akik apácának állítják be magukat, közben meg a párjuk háta mögött minden jobb fickóval lefekszenek. nehogy azt hidd, hogy a többi nő olyan szerény életet él, mint amilyet állít!

Éld az életed és ne foglalkozzál mások véleményével!

2012. dec. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sincs semmi baj veled. Ha tényleg állandó partnereid vannak, abban meg végképp nincs semmi elítélendő. Hol van az előírva, hogy mindenáron kapcsolat kell?
2012. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi gond.Nem vagy ribanc!
2012. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
66%

A ribäncok váltogatják a partnereiket, olyan "szeretet kurv@aként" viselkednek.

És főleg azért csinálják, mert kicsi az önbecsülésük és azt hiszik, hogy azzal, hogy férfiakkal fekszenek le, kicsit őket is szeretik, megbecsülés.


Te abszolút tudatosan teszed, amit teszel. És nem a férfiak váltogatása a célod. Így nem mondanálak annak aminek nevezed magad.


23/L

2012. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!