Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rib. ancnak miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rib. ancnak miért nem lehetnek emberi értékei?

Figyelt kérdés

Vagyok én. Egy ri.banc. Mások szerint legalábbis. De én ezt nem szégyellem, nem érdekel.

Egyszerűen képtelen vagyok szerelmes lenni, viszont szexuális étvágyam nagyon is van, mondhatni nimfomán vagyok. Szexkapcsolataim vannak, akár több is egyszerre, de erről tudnak a fiúk, nem használok ki senkit sem. Nyilván nem egy igénytelen ri.banc vagyok, van önbecsülésem, nem fekszem le akárkivel, nem szoktam részeg lenni, bulizni sem járok.


Viszont van egy csomó pozitív tulajdonságom is; intelligens, szorgalmas, optimista, ,fantáziadús, érdekelnek mások érzései, jó barát vagyok, hatalmas szívem van, lelkes állat-és környezetvédő vagyok.

De ezeket nem látják bennem, vagy ha látják is, csak az érdekli másokat, hogy ri.banc vagyok.


Miért különb nálam egy olyan nő, aki hűséges párkapcsolatban él, de mondjuk lusta, rosszindulatú, buta és önző?


Nyilván nem kötöm mindenkinek az orrára a szexuális életem, de ha kérdezik, hogy mi van kapcsolati téren, akkor nem rejtem véka alá.



2012. dec. 25. 17:23
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy akörül forog? Az csak egy kis szelete a hatalmas tortának. :)
2012. dec. 25. 17:31
 12/33 anonim ***** válasza:
94%
Egyébként meg a férfiak ugyanezt csinálják,őket miért nem szólja meg senki ennyire?Imádom a kettős mércét.
2012. dec. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
A qurva az,aki gazdag pasit választ,vagy a pénzért fekszik le valakivel.
2012. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
62%

En sokkal inkabb elismerlek teged, mert legalabb no bullshit. Te felvallalod, hogy ez van.

Nagyon sok csak viszont sunnyog, es alszenteskedik. Leszopja a fel diszkot, de o nem ribi.

Es akkor ne is beszeljunk a hazas nokrol. Aki felrelep, vagy aki csak a pasi penze!!! miatt van vele. Vagyis konkretan prostitualja magat.

Szerintem te ok vagy. Elvezd az eletet es card le masok mit gondolnak. 32N

2012. dec. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
5%

Felőlem lehetsz állatvédő, de hogy normális férfinak nem fogsz kelleni, az is biztos. Az érzelmi intelligencia (EQ) is intelligencia, neked pedig meglehetősen alacsony adag jutott ebből, ha a fűvel-fával hempergés megfelel és kielégít.

F/29

2012. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

Milyen fűvel-fával?

Mondtam, hogy nem egy "részeg akárkit leszokok" féle nő vagyok. Szexkapcsolataim voltak/vannak. Ennyi.

2012. dec. 25. 17:38
 17/33 anonim ***** válasza:
69%

"Csak az érdekel, hogy egy bizonyos tulajdonság miért homályosít el minden jót? Miért a szexuális életével kell azonosítani egy embert? Miért nem azt látják például, hogy kedves, melegszívű ember vagyok?"


Erre csak 1 dolgot tudok mondani: Mert irigyek!


A férfi mert : nem kaphat meg , a Nő mert: Szebb vagy, jobban nézel ki nála!


22F "ribanc"durrantgató

2012. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
62%

Ez nem igaz, hogy nem fog kelleni senkinek.

Álszent duma az egész.


Mondom, ismerek ilyen nőt, a város legnagyobb ribanca volt, de aztán megismerkedett valakivel, azóta a felesége és soha életében egyszer sem csalta meg.

Kevés férfi van, aki képes elvarázsolni egy nőt, ez nem feltétlenül a nő hibája. Nézzetek körül, sok vasalthajú, sminkelt pasi..csodálkoztok, hogy sok az olyan nő, aki inkább a szexet választja, mint egy hazug kapcsolatot?


Az én szememben ő tisztességes és vállalja, hogy amellett, hogy nő, azért ember is, különféle igényekkel.

2012. dec. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Olyan férfi nekem nem is kellene, aki a szexuális életemről ítél meg és nem az emberi mivoltomról. Mert nem ugyanaz a kettő.

Ott van példának Ady Endre. Falta a nőket, mégis csodálatos ember és művész volt.

2012. dec. 25. 17:41
 20/33 anonim ***** válasza:
56%

16-os, ez a tipikus kettos merce amivel a ferfiak mernek. Ok lehetnek annyi novel amennyivel csak akarnak, akkor ok a menok. Ha egy no csinalja ezt, akkor ribi.

Mellesleg meg, mindegyik pasi, tisztelet a kivetelnek, azt hajtogatja neha, hogy a csaj legyen bevallalos, elvezze az eletet. Csak ne sze xeljen? Kicsit fura.

2012. dec. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!