Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok srác miért próbálkozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok srác miért próbálkozik foglalt lányoknál? Mire jó ez?

Figyelt kérdés
Nem általánosítok, tudom, hogy nem mindenki, csupán sok. Egy éve élek boldog párkapcsolatban, a nyilvánosság előtt is egyértelmű, hogy jól megvagyunk. A barátom idősebb mint én, alapvetően pesti, de az én városomba (kb. 80 km-re van Pesttől) jár dolgozni, átlagosan heti 2-3 napot van itt, van, amikor akár 5-6 napot, van itt albérlete, de sajnos van, hogy 2 hónapig nem is jön. Persze mióta együtt vagyunk, többet jár le, nem csak munka miatt, hanem hozzám is, illetve én is sokat vagyok fent nála. Nagyon elfoglalt, több helyen is dolgozik, az itteni munkája csak egy a sok közül, így vannak sajnos olyan alkalmak, amikor nem tud itt lenni, pedig nekem fontos eseményről van szó. Rengeteg fiú hív randira, hangoztatják, hogy milyen rossz lehet nekem, hogy keveset vagyunk együtt, meg biztos nem törődik velem, nem vagyok neki fontos (nem tudom, honnan ilyen magabiztosak), és nekem nem ilyen párra van szükségem. Nyílt utalásokat tesznek, áthívnak magukhoz éjszakára, folyamatosan sms-eket küldözgetnek, szidják nekem a barátom. Pedig tudják, hogy alapvetően jól megvagyunk, szeretem őt és ő is engem. Azt már nem tudják, hogy annak ellenére, hogy nem találkozunk minden nap, és van, hogy nem tud ott lenni valahol velem, milyen dolgokat tesz meg értem. Senki más nem lenne hozzám ilyen, senki nem mutatná ki ennyire, hogy szeret, hiába találkoznánk naponta. Abban reménykednek, hogy elhagyom értük őt, és ha közlöm, hogy nem, akkor én vagyok a naiv bunkó, a barátom meg egy köcsög, amiért vele vagyok, pedig meg sem érdemel. Miért kell próbálkozni más boldog kapcsolatának elrontásában? Nem azt mondom, hogy foglalt lányra rá sem kell nézni, nyugodtan lehet vágyakozni és titokban remélni, hogy szétmennek, ez úgy gondolom természetes reakció. Viszont amit egyesek csinálnak, már túlzás. Mi az értelme? Van itt olyan fiú, aki volt már hasonló helyzetben? Ha igen, mit gondolt és mit remélt, mi haszna van ennek? Köszi előre is!
2013. jan. 2. 22:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

A tetszés, a szerelem az egy enm befolyásolható ösztönszerű ingerencia. Egyszerüen nem tehetek róla, hogy épp abba a nőbe szeretek bele halálosan, aki épp kapsolatban van. Sőt nekem még olyan nem volt,hogy a vágyaim nője ne lett volna palival. Egyszerüen ez a bevett tény, ez a gyakorlat,hogy akárhol vagy szórakozóhelyen kívül, nincs, nem létezik olyan,hogy egy dekoratív helyes gyönyörű lánynak ne lenne faszija. Ilyen egyszerüen elképzelhetetlen. Szórakozóhelyre meg gyülölök járni, meg azok a nők ott nagyon gyökér kiskirálynők lehetnek, nem mintha gondok volnának velem, de nem tűröm az ilyen nőket.

Szóval útcán, buszmegállóban, sportlétesítményben ha látásból megszeretek egy nőt, az mindig úgy van ,hogy van gyökere.

Ez ellen meg nem lehet mit tenni, ez egy érzés, ami nem befolyásolható. Az emberek meg tudják,hgoy a kapcsolatok zöme unható, nem végleges, lehetnek mélypontok, amikór jól séztszedhetőek a fenébe, ilyenkor nyilván adnak esélyt a saját boldogságuknak, főleg ha bíznak benne,hogy velük még több örömben lesz a lánynak része. Akkor mért ne próbálkoznának be?! Kinek árt ez? Szerintem senkinek.

Ha a lány még mindig azt a gyökerek szereti, akivel éppen van, akkor úgysem haggya el, ha meg szar a viszonyuk, csak jobbhíjján volt eddig vele, akkor meg felszabadul végre, és mindneki jól jár. A vágyódó, hódítani vágyó fél meg ha bepróbálkozik, akkor legalább megnyugvást talál a lekivilága, hogy nem őt választotta, de legalább tett érte,hogy megszerezze álmai nőjét.

Egyszerüen egy párkapcsolatot nem kell halálosan koolyan venni, nem egy házasélet szintű valami. Összeállnak, aztán tartanak valahol. Ennyiről van szó egy párkapcsolatban. EZeket a viszonyokat még nyugotan szét lehet szedegetni, kutyát nem érdekel, ha megy a dolog, akkor oké, ha nem akkor meg nem. De az érzelmek nem irányíthatók.

2013. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy kitartasz a barátod mellett. Nekem egyik kapcsolatom így ért véget, hogy a barátnőmet mindig betalálták annak ellenére, hogy látták, hogy foglalt... Aztán persze amikor nagy ritkán olyat tettem/mondtam, ami a barátnőmnek nem esett jól (a legjobb kapcsolatban is vannak kisebb-nagyobb viták, rosszabb napok), akkor ezek a hódolók egyből akcióba lendültek. Az egyik le is csapta őt a kezemről. Aztán persze megcsalta a lányt (ő is megérdemelte amiért ilyen hiszékeny volt)... Szóval senki nem járt jól, nekem meg a tököm tele van az ilyen emberekkel...


21/F

2013. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Sajnálom, utolsó :( Oké, nekünk is van összezörrenés meg minden, de szeretjük egymást, maximum másnapra ki is békülünk. Túlzottan szeretjük ahhoz a másikat, hogy büszkeségből ne kérjünk bocsánatot, ha hibáztunk.
2013. jan. 2. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!