Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik de ott a volt pasim aki miat nem lehet semmi tehetetlen vagyok mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik és én is neki tegnap mondta meg de nem lehet köztünk semmi mert a volt pasim legjobb barátja és fél hogy ha megtudja a volt pasim megharagszik rá és mikor megkérdezte a volt pasim tőle hogy tetszek e neki azt mondta nem de csak ézért mert tudja hogy akkor hisztizne mert még mindig szeret engemet....

2013. jan. 6. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudsz mit tenni, annak a pasinak fontosabb a haverja

elgondolkodtató, hogyha mégis összejönnétek akkor vlsz titokban kéne. te meg ezt gondolom nem szeretnéd, ő sem akarna hazudozni, titkolózni a barát előtt.

vagy ha le is rendeznék egymás közt és nyíltan járnátok akkor is, mi lenne? a barát lenne az első helyen, örök vitaforrásként, hogy közös bulikra, találkozókra mindig inkább vele menne, te csak második lehetnél.

hidd el tudom, ugyanez a szitu volt nálam is.

úgyhogy csak olyan pasi kell ezentúl, akinek Én vagyok a legfontosabb, 1. helyen.

2013. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az a gond h én ennek a fiúnak a legjobb barátja vagyok és az 1.helyen ahogy te mondod csak nem akar vele rosszba lenni
2013. jan. 6. 18:32
 3/3 A kérdező kommentje:
hogy kérdezek rá hogy lehet e több mint legjobb barátság?
2013. jan. 6. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!