Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek higyjek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek higyjek neki?

Figyelt kérdés

sziasztok.. még tavaly neten fbkról megismertem egy srácot.. nagyon kedves volt és találkozni akart velem.. elmentem nagyimhoz hazajöttem utána lett volna a tali de nagyon elutasítóan viselkedett nem írt nekem nem válaszolt az üzeneteimre így letöröltem... most rá 5 hónapra bejelölt hogy sajnálja.. és am nagyon helyes srác több bnőm szerint is képei alapján és azt mondja h neki nem megy a csajozás meg h rágódott miattam... és h találkozni akar.. szerintetek elhigyjem? a külső benyomásom a kinézetéről hogy nagyképű, helyes, és tuti megy neki a csajozás..

szerintetek mi legyen?

17L ő 18F


2013. jan. 6. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet kamuzik, hogy sajnáld most. Lehet másokkal kavart eddig.
2013. jan. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Istenben hihetsz csak másban ne higgy!
2013. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fenn áll az esélye hogy fake felhasználó lehet. És azért nem találkozott veled előtte is. vigyázz sok ilyen van. Sosem tudhatod mi történhet. Előtte bizonyosodj meg hogy tényleg ő van a képen, mondjuk webcam segítségével.
2013. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!