Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért játszik az érzéseimmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért játszik az érzéseimmel? Miért teszi ezt? = (

Figyelt kérdés
Van 5 csávó akiknek kellek és mindegyiknek mondtam, hogy most nem állok készen a párkapcsolatra! 4-en fel is fogták de az 5. valahogy nem akarta felfogni, hogy nem lehetek az övé és olyan sms-eket írt, hogy ha nem kap meg akkor enm ér semmit se az élete leissza magát és kinyirassa magát! Haverommal levitettem magam hozzá, hogy nyugodjon meg és megnyugodott de félek, hogy még rátör egy ilyen hasonló eset! Mit csináljak, hogy ő is megértse?
2009. aug. 27. 15:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok a Srác meg 24! És tényleg nem vagyok érett még a kapcsolatra! Vajon miért nem kell pasi?=)
2009. aug. 28. 09:59
 12/14 anonim ***** válasza:

Azért érdekes amit írsz,már meg se haragudj.

15 éve ismered,akkor voltál Te 1 Ő pedig 9,és azt írtad hogy amikor újra taliztatok beléd szeretet,viszont azt is írtad hogy volt írt neked smst hogy vigyél kötszert,akkor hogy is van ez?

vagy ezek csak nekem tűnek fel?

2009. aug. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Volt olyan nap is mikor még talizgattunk előtte de az csak pár perc volt azért írtam úgy, hogy 15 év! Kül Ő valóban 9 évesen jött hozzám jáccani meg dajkált! Na de mind1 már megírtátok mit tegyek megtettem még a tel.számát is kitöröltem!
2009. aug. 29. 10:03
 14/14 anonim ***** válasza:
Tényleg nem értem én sem. 1 éves korára még nem is emlékszik az ember...Szerelmes meg senki nem lehet egy találkától. Nem sértésből, de biztos rendben van szellemileg a srác? Mert vannak olyanok, akiknek labilis az elméjük sajnos. Sok olyan beteg van. Meg, ha érett 24 éves lenne, nem hiszem, hogy SZERELMES lenne egy 15 éves lányba. Max később lenne más ez a korkülönbség....
2009. aug. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!