Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyet egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyet egy pasi, ennek mi értelme?

Figyelt kérdés

néha találkoztunk élőben, nem nagyon beszél érzéseiről, neten csak úgy egyszer írta hogy: szeretlek ♥

én csak ennyit írtam neki :)

de többször is írta ezt de mást nem ír, ez mire jó?


2013. jan. 7. 11:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Mire jó? Semmire. Ha nem tudja legalább egy összetett mondatba leírni vagy elmondani, hogy akar valamit és ha igen akkor mit, hagy a fenébe.
2013. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Facebook love?
2013. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Patrik24 ***** válasza:
Nem tudod mit jelent ez a szó?:DD
2013. jan. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy nyammadt smile-ból mire kellene rájönnie?

Írd vissza, hogy te is szereted!

2013. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Írja vissza, hogy szereti?? Azért mert néha találkoztak élőben? Ugyan már? Ennyi erővel minden szemben jövő csajnak odakiáltom, hogy szeretem és lehet majd valamelyik visszakiáltja ugyanezt.

Eltudom képzelni a szerencsétlen gyereket... minden csajnak löki a "fantáziadús" udvarlós szöveget, hátha lesz egy "madár" aki végre vele is szóba áll...

Egyszóval na nehogymá' szeressen mikor nem is ismer. Az udvarlás nem itt kezdődik. Vagy az már kihalt és vagyok régimódi?

2013. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért, h azon gondolkozz, miért csinálta. Bár megjegyzem, egy lánynak szerelmet vallani egyenlő az öngyilkossággal.
2013. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de tudom mit jelent az a szó, én nekem is bejön a fiú, de azt akarom hogy egy kicsit udvaroljon.
2013. jan. 7. 11:30
 8/10 Patrik24 ***** válasza:
akkor akard hogy udvaroljon:DDD de örülök, hogy nekem már nem kell párt keresnem:D
2013. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az udvarlás DRÁGA nem kicsit nagyon, úgyhogy meg tudom érteni azokat akik megpróbálják olcsóbban megcsinálni.
2013. jan. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
talán mert szeret? :O
2013. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!