Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket mennyire zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavar ha egy lány vékony?

Figyelt kérdés

annyira nem vagyok vékony vagyis én nem érzem magam annak mégis mindenki azzal jön hogy hízzak már meg én mindig is ilyen soványka voltam 165cm vagyok és 50kg

20/L


2013. jan. 7. 17:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nekem valamivel jobban tetszenek a vékony csajok....vagyis inkább úgy mondom, hogy a sportos testalkatúak. lehet valaki a te tulajdonságaiddal formás is, meg aránytalan


Palvin Barbi pl 174/55 és szerintem tökéletes


9cm-el magasabb nálad, s csak 5kg-mal nehezebb, de mégsincs az az ún. majd át szakad alkata

2013. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad, ne törődj a súlyoddal. Barátnőm kb akkora mint te, de nálad kicsit könnyebb. Az az 50 kiló bőven jó. Egyébként se múlik ezen semmi, elhiheted.
2013. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
majdnem ugyananyni cm és kg vagyok mint te én is ugyanezt hallgatom állandóan tényleg rohadt uncsi. de szard le gondolj bele még mindig jobb mint bálnának lenni:D
2013. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
hát ez tényleg felesleges kérdés volt...
2013. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Van olyan csaj akinek +5 + 10 kiló még jól is állna persze csak arányosan! Mutatsz képet? :)
2013. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
miért volt felesleges kérdés? aki nincs ilyen helyzetben nem tudja milyen zavaró mindig ezt hallgatni engem is zavar hogy a nadrág is lecsúszik róla mivel "kifogytam" belőle
2013. jan. 8. 15:34
 17/18 anonim ***** válasza:

tegnap 15:34


Hadd nézzelek meg képen légyszi. Fej nélküli egészalakos kép is jó lesz csak látszódjon az alakod. A fürdőruhás lenne a legjobb. Komolyan kíváncsi vagyok mi számít nálad vékonynak. :)

27F

2013. jan. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elég vékony vagy és igazából ilyen 45-50 kiló környékén már nagyon kell vigyázni magatokra, még ha egyébként nem is érzitek ezt. Könnyű egy betegségnél fogyni néhány kilót és mondjuk az én 120-130amból van hova, de a félmázsás kislányoknak ez néha beüt. Szóval fogyni tilos, hízni csak ha van kedved és ne akarj pl vért adni.
2013. ápr. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!