Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon béna vagyok csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon béna vagyok csajozásban, lesz egyáltalán valaha barátnőm vagy akár feleségem?

Figyelt kérdés
Hamarosan 25 leszek és sehol semmi. Próbálkozni se merek igazándiból.
2013. jan. 9. 11:02
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

11:54-es vagyok!


Nekem is az az álmom, hogy 120 ezer Forintot keressek. Ennyi pénz nem elég barátnőre, de remélem a kalkulásásod jó, mert akkor prostira futni fogja. :)

2013. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Annyi azért önmagamra elég én úgy számoltam. Bár én speciális igényekkel élek, szóval csak a minőségi bió kajám a testeddzéssel együtt belekerül havi jó 60, 70 ezerbe. lakásrezsi nincs, közel haminchoz is pofátlanul anyámék nyakán élősködöm, de leszarom, jó nekem, meg ők amúgyis imádnak, akkor mért ne. Nem kell elköltöznöm, egyszer úgyis megöröklöm egymagam az egész házat. Majd biztos egy barátnő kedvéért nyomorognék egy albérletban valami rákkeltőlevegős fővárosi panelban. Sose.

Ahhoz hogy legyen önáló lakásod, ma elég menőnek kell lenni pénzügyileg 30 éves kor alatt. Az meg nem megdolgozol a pénzért kérdése. Én az átlagnál jóval gazdagabb vagyok, de azért önálló lakásom külön nincs, de annyira nem is igénylem, hitelt meg soha! semmire!

Önálló lakás nélkül meg azért sok nő szarik az ember nyakába.

2013. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
Ha nem próbálkozol, akkor nem lesz. Ha sokat próbálkozol, akkor a nagy számok törvénye alapján előbb vagy utóbb össze fog jönni.
2013. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Anyukáddal élsz még 30 közel is? Nemáá, azt hittem ilyen a világon nincs.
2013. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy lehet az, hogy a környezetemben élő 30 as nők egytől egyig nagy lakásban élnek a férjükkel. Akik átlagos orvosok, jogászok, mérnökök, tanárok, rendőrtisztek, mentősök stb. Mégis mindnek rendes nagy lakása van, 30 milliós kb. Hogy csinálják 35 körül, hogy ilyen jól megy mindnek?
2013. jan. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Azért mondjuk egy jogász elvégzi az egyetemet jóesetben 25 éves korára, de a gyakorlat,hogy nem 5 év alatt végzik a hallgatók, hanem még ráhúznak vagy két három évet. Sokan ,rengetegen. Én is ilyen voltam. Na és most friss diplomásként, nulla meló egyenlőre, de azért vannak ilátások. De akkor is még mire elmegy valaki ügyvédnek mondjuk, az is ott kitanulja a melót, lesz vagy minimum 30 éves mire beindul a nagy pénz/ha!-ha!/ és akkor is miből venne minimum 12 millás panelproli lakást, vagy 30 milliós kertesházat? Nem kell túldramatizálni, lehetetlenség.

CSak ugye ma magyarországon még mindig azon sír a lakosság pofája, hogy mindent hitelre vettek, aztán véletlenül adósrabszolgává váltak életük végére. Ezeknek is vagy a nyomorék hitelből van mire feszíteniük, vagy szimplán adócsaló/alvilági kapcsolatok.

Hidd el ,egyáltalán nem gáz 30 évesen a szülőkkel lakni.

Semmi értelme nincs plussz 50 60 ezeret elszórni egy nyomorult albérletre, csak hogy egyedül nézzem ott a pö-csömet. Nőt akkor se szednék fel, prostihoz meg menni kell, nem hívni, érted....

2013. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Lesz. Majd belejössz! Gyakorlás kérdése az egész.
2013. jan. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

"hozzáállás kérdés az egész!"


URBAN LEGEND

2013. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak legenda ez a "hozzáállás kérdese az egész".


A jó hozzáállású srácokról mindig kiderül, hogy k.rva jól néz ki a gyerek, egész életében menőcsávó volt, és menő volt vele járni (mert ugye egy csajnak ez számít, hogy tud menő a barinői előtt a pasijával (ezért is divat, négerrel, arabbal, jött ment olasz c.gánnyal, etc. vel járni) vagy kőgazdag vagy mindez együtt véve.


Összeségében a hozzáállás édes kevés ahhoz csaja legyen az embernek, de nyugodtan álmodozzatok édes pofáim. XD

2013. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Elég hozzá a hozzáállás, erre én vagyok az élő példa :-P

De sajnáltassátok csak magatokat és keressetek kifogásokat, ahelyett, hogy cselekednétek.

2013. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!