Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon béna vagyok csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon béna vagyok csajozásban, lesz egyáltalán valaha barátnőm vagy akár feleségem?

Figyelt kérdés
Hamarosan 25 leszek és sehol semmi. Próbálkozni se merek igazándiból.
2013. jan. 9. 11:02
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Jaja úgyám. Sikasszatok, legyen sok lóvéj aztán abból lehet tolni a dolgokat :D
2013. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
48%
Sikkasztók java része buta és tudatlan így a börtönbe kerül, ott meg őt fogják tolni, de abban nem lesz élvezet!
2013. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
45%
Menjetek fizetős csajokhoz és siránkozzatok, hogy milyen szánalmas kis életetek van. Sosem tudjátok meg milyen érzés valakit szerelemből megölelni. Nyakamat rá, hogy az itt válaszolók 90%-a egyátalán nem is próbálkozik, csak csorgatja a nyálát a csajokra és kezdeményezni nem mer. Csodálkoztok, hogy így nem jön össze? Amibe nulla munkát raksz abban nulla lesz a sikered is!
2013. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Jól beszél az előttem levő!


Annyival egészíteném ki, hogy amihez negatívan állsz hozzá már kezdetektől, az nem fog sikerülni!

2013. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Még annyit hozzáteszek én is, hogy mi történhet ha csajozni kezdesz és kikosaraznak? Semmi. Ha viszont oda sem mész az autokosár....esélyt sem adsz a dolognak, még ha az esély kevés is....de több mint a 0
2013. jan. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

,,esélyt sem adsz a dolognak, még ha az esély kevés is....de több mint a 0"


ennek semmi értelme így

2013. jan. 19. 19:15
 37/38 anonim ***** válasza:
hogy ne lenne. olvasd el még 2-3x, és megérted.
2013. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Csigamalac válasza:
NEM!
2014. jan. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!