Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon béna vagyok csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon béna vagyok csajozásban, lesz egyáltalán valaha barátnőm vagy akár feleségem?

Figyelt kérdés
Hamarosan 25 leszek és sehol semmi. Próbálkozni se merek igazándiból.
2013. jan. 9. 11:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

"egyáltalán nem gáz 30 évesen a szülőkkel lakni. "


De! Kib@szott nagy gáz!

2013. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
Nem is vagyok biztos abban, hogy kellek valakinek egyáltalán. Nem elég, hogy el vagyok késve már a tapasztalatlanságommal, de havi 300 ezreket sem keresek, hogy eltartsak egy nőt. Egyetlen ésszerű megoldást látok: elvégezni a fősulit, nagy szerencsével találni valamilyen melót, és prostituáltakhoz járkálni. :S
2013. jan. 9. 14:12
 23/38 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, mint Te kérdező, de ezt már leírtam neked.

A "kedves élőpélda" meg legyen szíves mondja már meg miből gondolja, úgy, hogy elég a hozzállás. FEJTSD KI RÉSZLETESEN!!!

2013. jan. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Ha még tudnék alkalmi kapcsolatokra szert tenni, akkor nem érdekelne a barátnőszerzés, de az se megy. Totál csőd a magánéletem, és csodálkozok magamon is, hogy ennyi évet kibírtam így.
2013. jan. 9. 14:16
 25/38 anonim ***** válasza:

Akik itt menőznek, hogy nem nagy ügy a nőzés, azok mind mázlista tetvek, ne hallgass rájuk. Nyomják itt a showdert, de fingjuk nincs mi a lúzerség, meg a rossz helyen rossz időben effektus. De persze te döntésed,hogy kire hallgatsz.

Azok,akinek sose volt csőd az életük, főleg olyan szinten ,hogy kihat a viselkedésükre, a szexuális életükre, azoknak tök fölösleges beleugatni olyan dolgokba,amiket csak mi érthetünk. Hidd el kérdező! Ez így megy...

Érzed te,hogy nem tudsz oldódni, nem vagy a helyzet ura. Hiába teszel bármit, akkor is megtörsz a szituációban.

Én egyértelműen a fizetős utat választom, nekem az jobban megfelel, ott nem kell képmutatás, nem kell teljesítmény.

Persze, marhanagy gáz 30 évesen szülökkel lakni, le-ba-szom! Írogy disznó, akinek nem tetszik, mert nekem jó sorom van ,erről van szó, ők meg már el lettek takarítva idejekorán trógerolni. Szerencse kérdése. Minden szerencse kérdése! Van akinek megélhetésben, van akinek nőzésben van szerencséje. CSak erről van szó. De tudod a mai rphadó társadalomban nagyon sok inden gáz, gáz ,ha nem élsz egyedül ,gáz ha 25 évesen nem baszattad magad, gáz ,ha nincs melód még, gáz ha nincs palotád, gáz ha a nő elvár állatira mindent, de nem tudsz neki sheggetnyalni.

SZARD LE! menj szembe ezzel az egésszel, és éld az életed ahogy tudod! Van alternatíva. Szerinte sokkal jobb az alkalmi fizetős szexpartner. Ott nincs elvárás.

2013. jan. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Azért jogi egyetemet nem olyan nehéz elvégezni 5 év alatt, mint egy mérnöki szakot. Annó mikor középsuliban végeztem, 31 en voltunk az osztályban, ebből 6 lány jogásznak tanult és Miskolcon az egyetemen mint a 6 elvégezte 5 év alatt a képzést. Pedig nem voltak nagy ászok, túl okosak a lányok, csak magoltak állandóan és ez elég volt ahhoz, hogy ne csússzanak.
2013. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Meg ez a szülőktől is függ. Van olyan ismerősöm akinek a lányai szintén egyetemet végeztek szín ötössel. Egyik szakgyógyszerészként végzett az 5 év alatt 4,7 es átlaggal, pedig nem volt okos, csak magolt reggeltől estig. Az igaz, hogy mikor munkába állt nem nagyon tudott semmit, mert nem értette igazán amit csinált, mert csak azt tudta, amit bemagolt. A másik lánya 6 év alatt elvégezte az orvosit 4,6 os eredménnyel. Pedig irtózik a vértől a mai napig is. Azóta szakorvos, szemész lett, de nem mer műteni. Ő meg alig tanult rá, mert gépagya van és amit órán hallott azt majdhogynem szószerint vissza tudja mondani. Sőt mondok jobbat, van ismerősöm, akinek a fia (nevét is tudom, ha érdekel) elvégezte 6 év alatt az orvosit, utána unta magát és 5 év alatt a gyógyszerészetit is elvégezte, mind a kettőt summa c. l-vel. Az másik kérdés, hogy az anyja eleve gyógyszerész, apja meg érsebész. Mind a kettő profi a szakmájában, biztos volt a fiú előmenetele. Tehát nem kell ezeket a diplomákat túlmisztifikálni, aki szorgalmas és tanul egész nap, az biztosan elvégzi az adott időn belül. Főleg ha az apa vagy az anya űzi-hajtja őt. Az más kérdés, hogy lehet nem fogja később szeretni a szakmáját.
2013. jan. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Azt pedig szintén hozzá kell tenni, hogy aki egy magas, sötét hajú (szőke nem mindig jó, mert sok az előítéletes tanár, professzor is), tökéletes alkatú lány, az alapból kettessel indul majdnem minden vizsgán, ami szóban van és férfinál kell teljesíteni. Persze vannak kivételek, de ritka. Elég csak megnézni azt, hogy miket írnak a szaklapok, felmérések stb, hogy aki csinos, dekoratív nő, az állásinterjún ha nem s mutat szinte semmit magából, akkor is legtöbbször le fogja söpörni a ronda, alacsony, okos lányt a versenyben. Tudom, hogy ez szemétség, de a legtöbb munkáltató kb 50%-ban azt nézi, milyen az adott csajnak a kisugárzása, milyen a testbeszéde, a másik 35% abból áll, hogy azt nézik milyen a hanglejtése (egy csinos nő legtöbbször magabiztos, a pozitív visszajelzések miatt), a maradék 15% szól csak a tudásról, hogy mit tudsz. Sajnos ez egy nemzetközi felmérés eredménye, vagyis zömében nem a tudás számít. Persze férfiaknál nem tudom, hogy van ez. Egyszer hallottam is, hogy egy neves professzor sok ilyen kísérletet végzett, és azt állapította meg, hogy aki ronda, és hiába okos, azt szerinte be kellene állítani hátrányos, kisebbségi helyzetűnek (akár ha lehetne, még papírja is lehetne róla), mert munkavállalás terén is abszolút hátrányban lesz, a magas és dekoratív emberekkel szemben.
2013. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Ezt támasztja alá az is, hogy az ismerősöm, aki tökéletes külsejű csaj és 5 év alatt jó eredménnyel elvégezte a gyógyszerész szakot, az egyszerűen nem győz válogatni az álláslehetőségek közül, mert mindenhová, ahová csak elmegy, fel akarják venni. Még külföldre is, csak a nyelvet még nem tudja annyira perfektül. A másik lány, aki fele ennyire sem néz ki jól (relatív a szépség, de azért tudjuk, ez nem annyira igaz, csak egy szintig), de szintén jó eredménnyel végzett a gyógyszerészetin, ő csak részmunkaidős állásokat kap, pedig többet tesz érte az előbbi lánynál, hogy álláshoz jusson. Ezt teszi ma a külső legtöbb estben sajnos!
2013. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

Mint látjátok az önsajnálatra sem buknak a csajok. szóval vagy változtattok vagy maradtok örökre egyedül!


Ti döntésetek egy és egyedül!

2013. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!