Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez a fiatal srácoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez a fiatal srácoknak, hogy ennyire szánalmasan viselkednek?

Figyelt kérdés

Harmincas nő vagyok, naponta 5-6 nálam jóval (10-20 évvel) fiatalabb próbálkozik be főleg neten, de ha elmegyek egy szórakozóhelyre, vagy csak kimegyek az utcára, akkor is akad egy-kettő mindig...

Engem nem vonzanak a fiatalok, és ezt igyekszem türelmesen el is magyarázni.

Erre szinte kivétel nélkül mindegyik elkezd győzködni, hogy na majd Ő bebizonyítja...


Komolyan elkezdtem sajnálni a huszonéves lányokat, hogy számukra ez a felhozatal...


Akik így próbálkoznak, azok nem érzik megalázónak? Ez olyan, mintha egy 200 kilós nő elkezdené őket győzködni, hogy próbálja csak ki, mert majd rájön, hogy milyen jó...

(Volt, aki konkrétan lehülyézett, mert közöltem, hogy nem vonzódom a fiatalokhoz...)

Egy 21-22 éves srác nekem gyerek... bárhogy csűrjük-csavarjuk, az. Nem szexuális célpont... Ha én ilyen korú fiú lennék, meg sem mernék szólítani egy negyvenhez közeli nőt, mert eleve azt feltételezném, hogy kisfiúnak tekint. (Ahogy én annak is tekintem őket!)


A legnagyobb szánalom pedig az, amikor elmondom, hogy rengetegen próbálkoznak, erre a csúnyácska fiú elkezd győzködni, hogy na majd ő! Ha fiatal pasit akarnék, akkor nyilván valami nagyon kis szexit választanék... ;)


Szóval nem tudom, ti hogy látjátok, de számomra ez önmaguk megalázásának csúcsa a srácok részéről, és inkább szánalmasnak látom, mint férfiasnak!

Ti hogy gondoljátok?


2013. jan. 9. 11:55
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

az miért szánalmas ha bepróbálkozik? ha soha nem jönne neki össze, nyilván nem is próbálná, de gondolom a sokból 1-2 össze is jön. az már más dolog, hogy van egy szint ami alatt már szánalmassá válik a "rábeszélés". de gondolj csak bele, ha úgy menne oda a srác, hogy én béna vagyok de azért dobjuk össze amink van az még annyira sem vonzó! ez kicsit olyan mint a választás! ha nagyon jól előadod a kamu dumád akkor összejön, neked jó lesz a többi pedig már nem számít.

a csúnyasághoz pedig annyit fűznék hozzá, hogy inkább a csúnya srác is legyen magabiztos és próbálkozzon, mint depressziózzon és ide irkáljon az oldalra, hogy mennyire gonoszak a nők. ha nem tetszik elküldöd, nem hiszem, hogy ez olyan nagy probléma lenne. amúgy sok 40-es nő kíváncsi a fiatal fiúk "kukacára". mint mindennek van ennek poztív és negatív oldala is. egy ilyen idősebb nő egyszer kifejtette, hogy miért szereti a huszas srácokat (bár nem veri nagy dobra)

25 vagyok, de ha olyan a helyzet én is bepróbálkozok egy 40-es nőnél, "közelebbi ismerkedés" céljából.

2013. jan. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Az nem szánalmas hogy, 1. Öregebb Hapsi kezd ki! Egy nála sokkal fiatalab csajal akkor miért lenne gázhogy egy fiatalab Csávo ki kezd nála sokkal idősebb nővel Szerintem ebben nincsen semmi szánalmas!! :P
2013. jan. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 bumbi02 ***** válasza:

Kicsit védjem férfi társaim: hány olyan kapcsolatot látunk, mikor a 14 éves lánynak 20 éves pasija van? Vagy a 18 évesnek 25-26 éves pasija? Vagy akár 30+-os pasija van? Kicsit többet, mint hogy 14 éves srácnak 20 éves csaja van.


Igazából egyik felet se értem. 20 évesként engem nem vonzanak a 15-16 éves lányok, ahogyan a 30 évesek sem. Nem értem hogy egy 30 éves mit eszik egy 18 évesen.



Szóval kérdező: ez nem csak a fiúk szánalmas viselkedése, ez emberi viselkedés, nemtől függetlenül. Ugyanúgy űzik a lányok is.

2013. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Az meg a másik, hogy én is láttam már 15 éves lányt aki simán kinézett, 25-nek is, vagy éppen 30 éves

nőt aki kb 20-nak, és a fiúknál is van ilyen.....

2013. jan. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

Én tisztelettudóan beszélek, nálam idősebb emberekkel is, ettől függetlenül, tetszett már meg idősebb nő is. :) De, hogy lehülyézném, ha elutasít, ez számomra új :) Illetve nem is annyira, mert neveletlen, énközpontú köcsögökkel van tele az ország, ahol még az utolsó összesz@rt csövesnek is van önérzete, amiért kiáll. Szóval szerintem ez nem kor függő jelenség. Szerintem ez csak simán 2013, Mo.


25/f

2013. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:

Értem amit mondasz, de árnyalom a képet.

Két féle nő van 30 fölött, aki elvből elveti a fiatalabb pasikat (mint Te) és aki kifejezetten izgalmasnak találja a dolog. Én ezt társkeresőn tapasztaltam és a következőket állapítottam meg.

Ha egy 35 fölötti nő (minél idősebb annál inkább érvényes lesz ez) sokat csalódott a férfiakban (a férjében, vele egykorú partnereiben), nagyobb eséllyel enged egy fiatalabb fiú probálkozásainak. Részben azért, mert szeretné még magát jó nőnek érezni, és egy fiatal srác még lelkes, szenvedélyes, nagy étvágyú az ágyban (persze lehet még sok 40 éves pasi is), részben pedig azért, mert a nők ilyenkor élik "másodvirágzásukat", és ezért sok nő izgalmasnak találja a fiatalabb pasikkal való flörtöt.

Azt, hogy Te melyik típusba tartozol (avagy aki engedne egy fiatalabb fiúnak vagy aki nyélből elutasítja) a pasik nem tudják megmondani ránézésre, tehát próbálkozniuk kell, hogy kiderítsék.

Motiválja őket az a tapasztalat is (amit én is átéltem), hogy egy 40-es nőt, ha csalódott és enged egy fiatalabb srác közelítésének, rendszerint sokkal könnyebb befűzni, mint egy huszonéves nőt. Néha sokkal könnyebb, mert vagy nagyon szexcentrikus lesz a nő 40 fele, és ezért a fiatal férfi szexuális motiváltsága nagyon tetszik neki, vagy pedig ki akar törni a már kopaszodó, pocakos, kevésbé ápolt és öregurasabban viselkedő 40-50-es férfiak köréből (hangsúlyozom nem mindenki ilyen, de a zöme igen).

Tehát Te lehetsz kiakadsz azon, hogy egy fiatalabb srác rádhajt, és lehet ösztönösen nem vonzódsz hozzájuk, de sok nő társad nem így vélekedik, és a pasiknak fogalmuk sincs Te melyik csoportba tartozol.

Mellesleg engem például nem vonzanak a fiatalabb nők, mert agyilag sokkal alattam vannak. Én is az idősebb nőket szeretem, de azért ne az anyám legyen.


24/F

2013. jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Kinek kellene egy öreg banya? Amúgy meg azért próbálkoznak, mert sok ilyen öregebb nő hanyattvágja magát egy fiatalabbnak, meg a nála jóval öregebbnek is, mert a saját korosztályukban nem kellenek senkinek.


"Komolyan elkezdtem sajnálni a huszonéves lányokat, hogy számukra ez a felhozatal..."


Hát én meg a hasonló férfiakat, hogy ilyen beképzelt, nagyravágyó szajha a felhozatal mind a fiatalabb, mint az öreg (mint az országút) nő mint te! :)

2013. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

# 15 értette meg egyedül, amit írtam!

Nem az a gond, hogy próba-szerencse alapon bepróbálkozik (én pl. mindig mondom, hogy igen, tudom, vannak korombeliek, akiket ez vonz, keressen tovább, sok sikert hozzá).

A szánalmas a győzködés! Hogy majd ő bebizonyítja!


Hogy a másik oldalról közelítsem meg: én pl. enyhén telt nő vagyok, ami vagy bejön valakinek, vagy nem. Én sem állok le győzködni a vékonyakat preferáló férfiakat, hogy de azért próbáljon ki, mert majd bebizonyítom, milyen jó vagyok! Ha nem, hát nem! Akadnak éppen elegen, akiknek tetszem. Engem anyukám kiskoromban megtanított, hogy "ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel!".

2013. jan. 9. 13:32
 19/33 anonim ***** válasza:

szerintem túl reagálod. sok pasi bukik az idősebb nőkre, és (bár aki lehülyézett, azzal nem értek egyet) de szerintem egy próbát megér, hátha bukik a csaj a fiatalabb pasikra (mert ugye ilyen is van)

Igazából örülj, hogy ennyien bepróbálkoznak nálad.

2013. jan. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

"Igazából örülj, hogy ennyien bepróbálkoznak nálad."


Hány pasi örülne, ha naponta 5-6 150-200 kilós nő próbálkozna be nála? Mert nekem ez ugyanaz a kategória. Nem tudok hozzájuk vonzódni egyáltalán. Éppen ezért nem is örülök a próbálkozásoknak.

2013. jan. 9. 13:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!