Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez a fiatal srácoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez a fiatal srácoknak, hogy ennyire szánalmasan viselkednek?

Figyelt kérdés

Harmincas nő vagyok, naponta 5-6 nálam jóval (10-20 évvel) fiatalabb próbálkozik be főleg neten, de ha elmegyek egy szórakozóhelyre, vagy csak kimegyek az utcára, akkor is akad egy-kettő mindig...

Engem nem vonzanak a fiatalok, és ezt igyekszem türelmesen el is magyarázni.

Erre szinte kivétel nélkül mindegyik elkezd győzködni, hogy na majd Ő bebizonyítja...


Komolyan elkezdtem sajnálni a huszonéves lányokat, hogy számukra ez a felhozatal...


Akik így próbálkoznak, azok nem érzik megalázónak? Ez olyan, mintha egy 200 kilós nő elkezdené őket győzködni, hogy próbálja csak ki, mert majd rájön, hogy milyen jó...

(Volt, aki konkrétan lehülyézett, mert közöltem, hogy nem vonzódom a fiatalokhoz...)

Egy 21-22 éves srác nekem gyerek... bárhogy csűrjük-csavarjuk, az. Nem szexuális célpont... Ha én ilyen korú fiú lennék, meg sem mernék szólítani egy negyvenhez közeli nőt, mert eleve azt feltételezném, hogy kisfiúnak tekint. (Ahogy én annak is tekintem őket!)


A legnagyobb szánalom pedig az, amikor elmondom, hogy rengetegen próbálkoznak, erre a csúnyácska fiú elkezd győzködni, hogy na majd ő! Ha fiatal pasit akarnék, akkor nyilván valami nagyon kis szexit választanék... ;)


Szóval nem tudom, ti hogy látjátok, de számomra ez önmaguk megalázásának csúcsa a srácok részéről, és inkább szánalmasnak látom, mint férfiasnak!

Ti hogy gondoljátok?


2013. jan. 9. 11:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Kicsit túlreagálod,nem bántásból,de azt mondod kissé telt vagy,mégis naponta 5-6 fiatal pasi bepróbálkozik nálad,az átlagos csajokat sem ostromolják ennyire,de téged minden nap meg akar valaki környékezni?


Most ez hogy van?

Ha elmész a boltba,mit tudom én répát venni,akkor odamegy hozzád egy fiatalabb pasi,hogy megpróbálja elnyerni a kegyeidet,ha elmész a postára,befizetni egy csekket szintén megkörnyékez vki?


Személy szerint én tényleg jobban elítélem azt,mikor alig nagykorú lányok 35-40 éves pasikkal lógnak,csak azért mert viszi étterembe,ide oda (ismerek is pár ilyet),és annyira látszik hogy nem szerelemből lógnak együtt!

2013. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Na akkor tisztázzuk :D.Van pár nyomi az igaz,mert nem tudják eladni magukat, és gáz amit csinálnak kinézet meg megint más téma.De bizony a hozzád hasonlóakat is belehet fűzni.Hiába 20 éves az emberfia :)


ÉS azt hogy pár csicska bepróbálkozik nálad, mert nem tudom miféle a kisugárzásod, h nekik az jön le, hogy van esélyük de hagyjuk is...de attól még nem kell halálos bűnnek beállítani ezt az egészet :DD


A legmélyebb érzésű nőket én 30 felett ismerem.

Sokszor ők nem is kapják meg azt a fajta törődést, szeretetet,amire a pici szívük vágyik(mert itt bizony nem csak a dugás a lényeg) :d Hanem az hogy törődsz a lélekkel, és a testel is olyan igazán :)))) ÉS erre a te korosztályod a legalkalmasabb,mert tudják mit akarnak,érzelmesek,vágyaikat a tudomásodra adják és értékelik a legapróbb romantikus dolgokat vagy gesztusokat is.


Látni rajtuk hogy éheznek a testi, lelki törődésre és erre lehet építeni.


ÉS mindenkinek külön taktikája van,a te korodbeli férfiaknak a fiatal hús kell, vagy épp komolytalannak mondjátok őket.Így sok nő értékeli a komolyabb fiatalok közeledését.



Kellő tisztelettel persze,és ész is kell hozzá, nem is kevés, jól kell lereagálni a dolgokat,jól kell felépíteni az egészet.



Fiatal lányokat sajnálod? nagy részük olcsó ribanc.fél üveg vodka után sem vagyok képes lesüllyedni arra az értelmi szintre amin állnák :D Persze vannak tündéri imádnivaló kis hölgyek is.őket szeretjük :)

De persze csak azért írtad így, hogy támadj vele, nem sajnálsz te senkit :)))) legfeljebb magadat.



De a témához vissza... hosszabb távon nem hiszek benne hogy működne a dolog 18-25 év korkülönbséggel.A fiatalabb miatt.


Az amit meg elírtál csak haragot, és visszatámadást tükröz, vagy megbántottak vagy vmi más lelki dolog van benne de neked nem azzal van bajod, hogy a fiatal srácok buknak az idősebb nőkre,vagy épp tetszel egy kettőnek..vmi komolyabb.....

2013. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

A félreértések elkerülése végett: a napi 5-6 nyomulás az neten van. Személyesen nyilván ritkább (de azért van). Mert hát ugye, ismerkednék, csak korombeliekkel. És nem akarok bunkó lenni, válaszolok udvariasan mindenkinek, ekkor jön a győzködés, hogy de mégis... és EZ az, amit nem értek...



Utolsó: van abban igazság, amit írsz, de ez sem igaz mindenkire azért. Én nem az a típus vagyok, akinek mindegy, hogy kitől kapja meg a törődést. Nekem sokkal lényegesebb, hogy egy férfi szellemi partner is legyen, és hát egy huszonéves lehet akármilyen intelligens, az az érettség, ami nekem számít, az mindenképpen hiányzik (néha még a korombeliekből is). Tudod, ki mire bukik...

Szóval engem győzködhetnél akármeddig. :)

2013. jan. 9. 14:57
 24/33 A kérdező kommentje:

Amúgy utolsó, te sem értetted meg a kérdésem lényegét... nem az a gond, továbbra sem, hogy bepróbálkoznak! Ha így tudnak csajozni, tegyék.

Csak lassan már trend, hogy a visszautasítást nem értik, és ezt csak a fiatalabb korosztálynál tapasztalom! Egy korombeli ennél jóval kevesebbtől visszavonulót fúj - már akkor is, ha nem vagyok elég kedves. :) Nem nekem van ezzel bajom, csak aggaszt, mind tendencia, hogy csupa siránkozó huszonéveseket látok, mikor az a csajozási technika, hogy random ráírnak mindenkire, meg mindenkit leszólítanak, ahelyett, hogy elkezdenének tényleg megismerni valakit, aki szimpatikus, keresni a társaságát. Mintha a mai fiatalok nem tudnának csajozni... aztán meg persze jön a siránkozás...


Az én időmben ez nem így ment ám! Meg a korosztályomban most sem így megy. Inkább eljártunk társaságba, kialakultak spontán, kölcsönös szimpátiák, amiből lehetett valami... nem ilyen "a nagy számok törvénye alapján majd csak összejön valami" módon.

2013. jan. 9. 15:02
 25/33 anonim ***** válasza:

"A félreértések elkerülése végett: a napi 5-6 nyomulás az neten van."


Akkor miért nem írsz ki egy korhatárt,hogy mondjuk "25 év alatt ne írjatok!" vagy "korban hozzám hasonló férfit keresek!"

Ha nem érti meg,nem azzal van a baj,h fiatal,hanem hogy sötét!

2013. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Egyreszt internetes ismerkedesnel semmi meglepo nincs abban, hogy boldog-boldogtalan irkal ossze-vissza mindentfelet. Valoszinuleg ezek a "gyozkodos" tipusok azok a sracok, akik egyebkent egyszerre tobb tucat nonek is irnak, hatha valakinel szerencsejuk lesz... ezt sajno nem lehet kikuszobolni, ez az internetes ismerkedes negativ velejaroja.


Masreszt az, amikor valaki nem veszi eszre, hogy nincs eselye es valojaban mar reg sajat magat alazza meg a probalkozasaival, kevesbe az eletkor, mint inkabb intelligencia fuggvenye.


Mellesleg ez a mondatod...


"Ha fiatal pasit akarnék, akkor nyilván valami nagyon kis szexit választanék... ;)"


...arra enged kovetkeztetni, hogy nem is feltetlenul azzal van a bajod, hogy fiatal fiuk (is) probalkoznak nalad, hanem, hogy nem olyan fiuk probalkoznak, akiket vonzonak tartanal akar a fiatal koruk ellenere is.

2013. jan. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

# 25: Szerinted nem írtam ki egyértelműen?! De hát ugye nem olvasnak... ha meg véletlenül igen, akkor is jön az, hogy látom, hogy nem akarsz fiatalokkal ismerkedni, de hát a kor úgysem számít, tegyek vele kivételt! Nem egyedi eset egyáltalán!


# 26 Akkor most leírok egy konkrét esetet:

Tegnap rámír egy nálam 10 évvel fiatalabb. Nézem az adatlapját, van köztünk vagy 200 km is, elég kis lúzer feje van, udvariasan hárítom. Erre elkezd győzködni, hogy de majd ő bebizonyítja, hogy igenis vonzanak a fiatalabbak...

Na, ekkor ez jutott eszembe, hogy múltkor egy buliból egy 21 éves, kidolgozott testű, gyönyörű szemű és arcú, de számomra kisfiú kísért haza, nagyon egyértelmű szándékkal... (hú, most olyan szívesen linkelném a fb-profilját, hogy nem csak a levegőbe beszélek, hogy tényleg jó kis pasi, a maga korosztályában, de természetesen nem teszek ilyet! :) Pláne, hogy amúgy barátnője is van. :D ) Szóval arra gondoltam, hogy ha őt visszautasítottam, pedig ott volt tőlem pár centire, csak annyit kellett volna tennem, hogy behívom.... akkor miből gondolja egy tőlem több száz km-re lévő, teljesen átlagos külsővel bíró fiatalember, hogy majd pont az ő kedvéért fogok kivételt tenni?!

Na ő volt az, aki szerint én egy idióta vagyok, mert nem tettem kivételt! :) A kérdést ő ihlette! :D

2013. jan. 9. 16:02
 28/33 A kérdező kommentje:

Egyébként erről az jutott eszembe, és lehet, hogy itt van a kutya elásva, hogy most olyan srácokat kaphatnék meg (tudom, beképzelten hangzik, de tényleg így van), akiket fiatalon soha - mert egy teljesen átlagos kiscsaj voltam, soha nem voltam annyira népszerű a pasik körében, mint most, negyvenhez közeledve. És igazából én azokat a fiatal lányokat "sajnálom", akik olyan kis átlagosak, mint én voltam fiatalon, mert a korukbeli srácok MILF-ekre csorgatják a nyálukat, ahelyett, hogy keresnének egy normális, korban hozzájuk illő lányt. (Mert azért az sem igaz, hogy az összes fiatal lány gázos, én értem, hogy sok van, de tessék az átlagosakat is észrevenni. :) )

Amúgy most sem vagyok semmi extra, csak annyi, hogy nem nézek úgy ki, mint a saját nagyanyám és elég közvetlen (de nem kihívó) a stílusom.

Amúgy nincs okom panaszra, mert a korosztályomban is akadnak azért bőven, akik érdeklődnek irántam, tehát nem savanyú a szőlő. Mondjuk inkább úgy, hogy fiatalkori énem lázadt fel... milyen jó is lett volna azok, akik most! :D

2013. jan. 9. 16:15
 29/33 A kérdező kommentje:
*milyen jó is lett volna, ha akkor próbálkoznak azok, akik most! :D
2013. jan. 9. 16:16
 30/33 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Baj van a gondolkodásmódoddal!Először is jó pontnak kéne lennie annak,ha egy nálad jóval fiatalabb bepróbálkozik,egyrészt ,mert ebből kiderül,hogy még 40-hez közeledve is csinos vagy,másrészt,mert a mai férfiak többsége egy lányt/nőt sem mer leszólítani.Az,hogy te elutasítasz egy ismerkedési ajánlatot,abból sokan arra gondolhatnak,hogy te teszteled őket mennyire kitartóak,lehet,hogy nem elég határozottan illetve meggyőzően teszed ezt és azt pedig senki nem tudja kirázni a kisujjából,hogy téged nem vonzanak a fiatalabb srácok,mert gondolom nincs a homlokodra írva,hogy csak 30 éven felülieknek lehet próbálkozni!Én 22 éves vagyok és nem egyszer előfordult az,hogy a strandon odajött egy 30-on túli nő,hogy szeretne megismerni,odaadta a névjegyét is,hogy hívjam föl,ha szimpatikusnak találom.Kb másfél évvel ezelőtt egy 28 éves nővel volt egy egy éjszakás kalandom,amit inkább ő kezdeményezett később össze is jöttünk és együtt voltunk egy darabig!(a mai napig hívogat) Ez csak egy-két példa,tehát ne csodálkozz,ha nálad jóval fiatalabbak szólítanak le téged,mert miért ne?Mikor engem a hozzád hasonló korú nők leszólítanak én sem mondom azt,hogy ne, mert túl idősek hozzám,nektek már minden nap egy ajándék.Lényeg,hogy ők nem veszítenek vele semmit,de legalább megpróbálják!Sosem lehet tudni,kinek tetszik meg éppen valami a másikban.

2013. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!