Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez a fiatal srácoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez a fiatal srácoknak, hogy ennyire szánalmasan viselkednek?

Figyelt kérdés

Harmincas nő vagyok, naponta 5-6 nálam jóval (10-20 évvel) fiatalabb próbálkozik be főleg neten, de ha elmegyek egy szórakozóhelyre, vagy csak kimegyek az utcára, akkor is akad egy-kettő mindig...

Engem nem vonzanak a fiatalok, és ezt igyekszem türelmesen el is magyarázni.

Erre szinte kivétel nélkül mindegyik elkezd győzködni, hogy na majd Ő bebizonyítja...


Komolyan elkezdtem sajnálni a huszonéves lányokat, hogy számukra ez a felhozatal...


Akik így próbálkoznak, azok nem érzik megalázónak? Ez olyan, mintha egy 200 kilós nő elkezdené őket győzködni, hogy próbálja csak ki, mert majd rájön, hogy milyen jó...

(Volt, aki konkrétan lehülyézett, mert közöltem, hogy nem vonzódom a fiatalokhoz...)

Egy 21-22 éves srác nekem gyerek... bárhogy csűrjük-csavarjuk, az. Nem szexuális célpont... Ha én ilyen korú fiú lennék, meg sem mernék szólítani egy negyvenhez közeli nőt, mert eleve azt feltételezném, hogy kisfiúnak tekint. (Ahogy én annak is tekintem őket!)


A legnagyobb szánalom pedig az, amikor elmondom, hogy rengetegen próbálkoznak, erre a csúnyácska fiú elkezd győzködni, hogy na majd ő! Ha fiatal pasit akarnék, akkor nyilván valami nagyon kis szexit választanék... ;)


Szóval nem tudom, ti hogy látjátok, de számomra ez önmaguk megalázásának csúcsa a srácok részéről, és inkább szánalmasnak látom, mint férfiasnak!

Ti hogy gondoljátok?


2013. jan. 9. 11:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom ismetelni, amit az elobb is: az internetes ismerkedes (sajnos vagy nem sajnos) igy mukodik.


Altalaban tobb az ilyen oldalakon a ferfi, mint a no es a fiuk kozott nagyon sok olyan van, aki vegso ketsegbeeseseben gyakorlatilag minden nonek ir, aki megtalalhato az oldalon, es valoszinuleg annyi tartas, onismeret, intelligencia, akarmi viszont nincs bennuk, hogy felismerjek, mikor kell leallni es elfogadni a visszautasitast. Nyilvan szemelyes ismerkedesnel ezek a fiuk is hamarabb abbahagynak a probalkozast, az interneten viszont kevesebb a gatlas es a visszatarto ero.

Aki ezeket az oldalakat hasznalja, el kell fogadnia, hogy olyanok is irni fognak neki, akik adott esetben nem lesznek szimpatikusak szamara...


A benned elo kislanynak pedig ideje lenne lassan felnonie es elengednie a multbeli serelmeket, mert a negyedik X-hez kozeledve mar nem szerencses annak a kislanynak lenni, akinek meg mindig serti az onerzetet, hogy valaha melloztek.

2013. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nálam meg a 30-40 éves hapsik próbálkoznak be...Engem is lehülyéztek sokan, h. miért küldöm el őket a fenébe, nekik van pénzük, egzisztenciájuk, de Én sz.rok rá... Ill. a kivénhedt egyedülálló családapák, akik a friss húsra csorgatják a nyálukat..Pedig közlöm velük h nekem nem kellenek, 23 éves vagyok, és a párom meg lehetőleg ne egy apám koru pasi legyen, mert iszonyat gáz!!!! És annyira szánalmas szerintem mikor tököm tudja hanyadjára küldöm el őket... (mondom nekik h menjenek hozzád :D) Nekem korombeli srác kell, aki komolyan tud viselkedni...
2013. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Utolsó, a 30 éves szingli pasi miért ne próbálkozhatna a magad fajta 23 éves lányoknál? Elvileg célszerű, hogy a fiú valamivel idősebb legyen egy lánynál, 7 év korkülönbség pedig még a pont jó kategóriába tartozik. Elvileg 10-12 év felett nagyobb a korkülönbség, de ezt egyéne válogatja. Persze azt én is elítélem, ha a 35 éves CSALÁDAPA próbálkozik be nálad vagy más hasonló korú lányoknál.
2013. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!