Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Őszinte választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Őszinte választ kérek: Ha két komoly udvarlótok lenne, egy tehetős, de nem túl jóképű, vagy egy csóró jóképű, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
2013. jan. 10. 19:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
78%
A pénz semmiben nem befolyásol, de a külső valamennyire igen, szóval a jóképűt. De egyik sem mérvadó!
2013. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
84%
Amelyiknek jobb a humorérzéke :)
2013. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
78%
Ha csak ennyit jelentenek neked, akkor egyiket sem.
2013. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést nem lehet normálisan megválaszolni, mert túl minden fogalom szubjektív benne. Olyat keresnék, akinek megvan a személyes varázsa, és az én szememben jóképű. Ha nem tetszik, akkor tökmindegy mennyire gazdag, veszett fejsze nyele. Viszont a leendő férjem sármja nem fog segíteni a család fenntartásában, így az is elvárás, hogy ha nem is keres über jól, azért törekedjen arra, hogy segítsen fenntartani a család jólétét.
2013. jan. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
71%
Kevés az infó! Én már egyiket sem, van párom, de elméleti szinten akárhogy is próbálom magam beleképzelni, csak azt tudom mondani, hogy amelyikkel jobban érzem magam. Lehet, hogy egyiket sem.
2013. jan. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
77%
Amelyikkel jobban érzem magam. Amelyik becsületesebb. Amelyik jobban szeret, rendesebb velem. Figyelmesebb stb.
2013. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
78%

sok ilyen kérdés volt már

gondolom te vagy a csóró :)

ezt egyébként lánya válogatja, aki a pénzre megy, az egy tarfejű, izomagyú tuskót is szépnek lát, ha dagad a pénztárcája (ezeket hívják számító ribancnak)


a jóképűség pedig relatív, de nálam az döntene, hogy melyikkel van meg szikra, melyikben találom meg a "másik felem"

2013. jan. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
84%

amelyiknek jobb a humora, több esze van, hasonlóbb az érdeklődésünk és ízlésünk.

ha ezek megegyeznek, én a jóképűt választanám, hogy aztán együtt dolgozzunk, meg együtt építsük fel az életünket. én kellemetlenül érzem magam, ha minden elém van rakva és én alig tudok hozzáadni. az én korombeli férfiak egyébként sem nagyon tudnak ilyen rövid idő alatt meggazdagodni, az apja pénzére meg nem tartok igényt. úgyhogy egyértelműen egy csóró egyetemista kellene. :)

19L

2013. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
56%

Attól függ, mennyire csóró. Írj példákat, hogy mire telik neki, mire nem.

Ha nem túlzottan az, akkor én a jóképűt választanám, mivel fontos nekem a megjelenés, és egy olyan pasihoz hozzá se tudnék érni, aki nem tetszik.

Persze a nem túl jóképű sem azt jelenti, hogy undorodnék tőle. A rondaságnak is vannak fokozatai. Ha őt is vonzónak találnám, mert átlagos arccal is lehet valaki az, akkor persze, hogy a tehetősebb kéne.

2013. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
69%
Én külsőség alapján döntök és még egy... kell hozzá a kémia!Ha ez nincs meg,tök mindegy mennyire gazdag vagy csóró akkor sem kell!
2013. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!